Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek molett, várandós...

Péntek judit nikolet kérdése:

Van köztetek molett, várandós anyuka?

Figyelt kérdés

Én 3. babámat várom, és molett vagyok kicsit.

13 hetes ultrahangon frászt hozta rám a nőgyógyász hogy sajnos elhalt a terhesség mert nem találta a szív hangot. Nos hát meglett nagy nehezen , az volt rá a válasza hogy vastag a hasfalam és nem nagyon lehet látni meg hát eléggé el van bújva!! Kicsit megnyugodtam mikor már hallottam a kis szív verését!! Volt esetleg valaki hasonló helyzetben??? Kicsit félek hogy baj lesz... :( Most már 15 hetesek vagyunk.


2014. jan. 2. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én is molett vagyok szerencsére nekem mindíg hamar meg találták a szívverését a picurnak, nekem is folyton el van bújva a picur szégyenlős :) de minden uh nál mondták hogy a vaskos hasfal miatt nem látszódik ugy minden mint egy vékony kismamánál, de szerencsére nálunk minden rendben van de mindíg oda van írva az uh papírra hogy a vaskos anyai hasfal miatt csak a durva merformáció szűrhető ki, lehet rosszul írtam a szót :) Ne aggódj ha meg van a picur szívverése akkor semmi gond nincs!
2014. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah 24+3hkm vagyok :)
2014. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is molettnek könyvelnek el.90 kg vagyok,most 20 hetes terhes.

Nekem a hasamon nincs háj(mindenféle szépítés nélkül) Viszont a fenekemről és a combomról ne beszéljünk inkább.Katasztrófa.A mellem is nagy meg a csípőm is széles,olyan nem is tudom milyen...

Mindig meglepődnek,mikor kiderül,hogy hány kg vagyok,olyan 75-max 80-nak tippelnek.Bár úgy lenne és kisebb khmm... alfelem lenne :-)

Suliban anno is sokat piszkáltak emiatt,olyan szinten,hogy szerintem baba után spórolunk egy műtétre,mert bármennyire is keveset eszek,akkor is marad ott felesleg.A mellem nem zavar,hogy nagy :-)

Szerintem nálad sem lesz semmi baj,én pl nem tartom magam kövérnek,sőt.Inkább van rajtam itt-ott felesleg.Na,és,máson is.

Te is így állj hozzá és jobban fogod magad érezni.Nyilván,aki molettebb,arra jobban figyelnek a terhesség alatt,hízás szempontjából,de ez az időszak nem a fogyókúráról szól.Meg kell találni az arany középutat.

2014. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Az orvosnak gratulálok, különösképp azért, mert egy úszógumis kismamánál alap lenne, hogy a 12 hetes ultrahanghoz a hüvelyi vizsgálófejet használja...


Figyelj oda, hogy mennyi szénhidrátot eszel, próbáld hízás nélkül végigcsinálni a terhességet. A cukorbetegek 160-180 gramm CH-s diétáját nyugodtan csinálhatod, az nem árt se neked, se a babának és éhes se leszel soha :)

2014. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a baba még kicsi,és ha a szivhang meg van akkor jo minden
2014. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!