Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen magas vérnyomásnál...

Milyen magas vérnyomásnál császároznak?

Figyelt kérdés
Orvosnál, védőnőnél, kórházban mindig magas a vérnyomásom - "fehér köpeny szindrómám" van. A 24órás vérnyomásmérésem átlaga tökéletes lett. Nyilván a kórházban is magas lesz, amikor szülni megyek. Elképzelhető, hogy emiatt császározni fognak?
2009. nov. 30. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mondjátok meg már miért ennyire buta sok nő???Most kellett neked ez agyerek vagy sem?De mindegy is,köteles vagy az Ő érdekeit szem előtt tartani,és neki a természetes szülés a legjobb,ha nincs komplikáció.A hisztéria nem számít annak.

HP


Amúgy volt 2 császárom,és szültem egyet simán.De nagyon szerettem volna mindhármat simán megszülni.

2009. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt mondták, nem feltétlen ok a császárra. 150/110-zel fektettek be (39.hét), biztos volt, hogy még aznap megindítják a szulést, de természetes modon akarták. azért megcsináltak minden belgyogyászati kivizsgálást, mikor jobban lettem.

mivel nem nyitodtam és a vérnyomásom ujra emelkedett (ez már lehet, hogy az idegességtol), és rosszul voltam, inkább megcsászároztak mégis.

2009. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én is ugyanugy vagyok mint te!Nekem is csak akkor magas a vérnyomásom ha dokihoz vagy Ctg-re megyek.Már akkor érzem,hogy magasabb amikor elindulunk otthonról!Az otthoni méréseim JÓK!!!!hány hetes vagy?36+3 km
2009. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Lehet ám lányok, ha ott lesztek ez a "szindróma" elmúlik. Ha nem, akkor kaptok egy adag vérnyomáscsökkentőt és mehet minden a maga útján. Mennyire magas Nektek amikor mérik? Erre nem adtak gyógyszert, mármint a 24 órás feltétele után?


Egyébként nekünk a családban sok a magasvérnyomásos, Anyukámnak 200 fölé ment, agyvérzést kapott, akkor még nem volt divat az, hogy folyamatosan mérjék. Unokatesóm 5 gyereket szült, mindnél magas volt a vérnyomása, egyik gyerek se császárral jött!

2009. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem: Nem tudom ki a hisztis... És honnan veszed, hogy én császárral akarok szülni??? Pont ez a problémám, NEM szeretném, hogy a magas vérnyomás miatt kelljen császározni! Minek válaszolsz a kérdésre, ha csak felhúzod magad??? Ha bajod van, töltsd ki máson, ez az oldal nem arra való...

A többieknek - akik normális választ adtak - köszönöm! :)

2009. nov. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!