Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas ingadozó vérnyomásnál...

Magas ingadozó vérnyomásnál mire számíthatok a Sote I-en? (33+6 hetes kismama)

Figyelt kérdés

Sziasztok? Egy hete kezdődött a vérnyomás problémám, 125-142/72-90-ig ingadozik. A szülésznő holnapra rendelt be és 24 órára rámtesznek egy vérnyomásmérőt, vizelet, és labort is csinálnak. Arra lennék kíváncsi, hogy bent kell-e maradnom a klinikán, vagy haza fognak engedni?

Előre is köszönöm a választ


2009. nov. 1. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!38 hetesen mentem be önként a szülészetre,hogy magas a vérnyomásom,addig 100/60,110/70 volt,amikor volt egy 130-as,a védőnő már bekarikázta.Akkor,mikor bementem,160/100 volt.Akkor már mondták,ez önmagába még nem "olyan nagy" baj,de látják,hogy dagad a bokám,ezért hamar gyorsan pisiljek bele egy pohárba,mert ha van fehérje a vizeletemben,akkor már indulhat is a férjem a cuccomért haza,ha kevés a fehérje,bentmaradok,ha sok,azonnal szülök.Na találtak fehérjét,de még keveset,így "csak" bentmaradtam,férjem majd szívbajt kapott,mikor kiballagtam hozzá már kórházi hálóingben,és küldtem haza a cuccért:)Ezután nekem 24 órás vizeletgyűjtés kezdődött,és napi 4 vérnyomásmérés.A vizeletgyűjtés abból állt,hogy a wc-ben el volt helyezve egy nevemmel ellátott nagyméretű pohárka kb.1 literes,és nekem mindig abba kellett csurrantanom,sosem a wcbe.Ezt minden reggel elvitték,és új üres edény várt:)Egyszer magasabb lett az értékem,na akkor szóltak,hogy délután elemeznek az aznapiból mégegyet,nem csak másnap reggel,és ha nem ment lejjebb,akkor indítanak.De lejjebb ment,így kivártuk a napját,40+3-ra szültem.Ne félj,ha benttartanak,jó helyen vagy:)
2009. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!