Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik nem érzitek,...

33 hetes kismamik nem érzitek, hogy semmihez nincs erőtök, alig bírtok aludni, nem kaptok levegőt, otthoni munka is megerőltető? Vagy csak én vagyok lusta, erőt kéne vennem magamon? Most érzem ezt 1 hete.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában állandóan mehetnékem van, alig tudok egy helyben ülni, aztán meg gyorsan kifáradok(-:Pedig egy kicsit többet kellene pihiznem. Annyit mocorog a babám, hogy állandóan csavargat belülről valamimet,és hullámzik nagyokat a hasam, ez is kifáraszt, de imádom(-:. Néha ki vagyok, mint a kacsa(-:
2009. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! én most vagyok a 35. héten. már pár hete én is fáradékonyabb vagyok, néha még a wc-re is lusta vagyok kimenni. az alvás is problémás, sürün felébredek, mert elzsibbad valamim, vagy mert pisilnem kell. de azzal vigasztalom magam, hogy most már nincs sok hátra és végre a karjaimban tarthatom a kis manócskámat. kellemes baba várást mindenkinek!
2009. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak a 27. hétben járok,de már most gondjaim vannak,aludni egyáltalán nem tudok mert hol a kisfiam mocorog este,hol pisilnem kell fél óránként..A fáradtságról meg nem is beszélve,alig tudom néha rávenni magam hogy megmozduljak,viszont néha meg semmi bajom,pikk-pakk nekiállok és megcsinálom a dolgom.Mondjuk nekem a fáradtság vérszegénység miatt van.Nem gond-mentes a terhesség néha,de én élvezem minden percét (elsö baba),és már nem sok van hátra,ha eddig kibírtam/kibírtuk,az a kis idö már nem oszt nem szoroz. Boldog babavárást
2009. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!