Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 4-5,1-2 perces pocak...

Napi 4-5,1-2 perces pocak keményedés normális? 22hkm

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 09:18
 1/4 jucus27 ***** válasza:
Ne izgulj nekem is így volt,azt mondta mindenki hogy hamarabb fogok szülni 38 hetes vagyok teljessen zárt a méhszájam stb! Most ha nem keményedik akkor görcsöl. A doki azt mondta nem fog még kibújni. A keményedés normális szedj magnéziumot! Az segít!
2014. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elviekben normális, de mindenképpen magnéziumot szoktak ilyenkor javasolni, nehogy véletlenül elkezdjen nyílni a méhszáj és koraszülés legyen.

Nekem is kb ilyen idősen kezdődött, be is ijesztett egy sztk-s doki, hogy már ujjkúpnyira kinyílt a külső méhszáj, szedjek magnéziumot. Akkor szabin is voltam egy ideig, amíg be nem állítottuk azt a Mg adagot, amitől kevésbé volt gyakori. Így végülis kiírás előtt 1 nappal szültem :)

Szóval beszéld meg a dokiddal mindenképp, hogy mennyi magnéziumot ajánl...

2014. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, magnerotot szedek 3×2 naponta, de így is keményedik. A belső méhszájam 2-3 mm-re nyitott. Ez nagy gond? Méhnyak 3cm.
2014. jan. 13. 07:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem szerencsés. Ilyenkor próbálgatni szokták, kinek melyik mg jön be, nekem sem hatott az első, amit próbáltunk (Magnosolv, pedig sokszorosa volt a mg tartalma, csak más formában), aztán Magne B6-ból 3*2 (amíg be nem állt jól) majd később 3*1 megoldotta a gondot, pedig sokkal kevesebb benne mégis nálam sokkal jobban hatott!

Úgyhogy szerintem beszélj a dokiddal...

2014. jan. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!