Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszítő érzés van a mellem...

Feszítő érzés van a mellem alatt, közvetlenül ott ahol már szépen nagy ívben kerekedik a pocakom. Normális ez? 36 hkm

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosabban megfogalmazni, mint ahogy a kérdésben megírtam. Most is ahogy ülök végig érzem, néha bizsereg, de néha belenyilal. Van, hogy több órán keresztül. A legrosszabb, ha bármilyen fizikai munkát végzek, akár egy sétálásnál is kifejezetten fáj. Mindig ugyanott. Nem tudom, hogy a baba-e, mert nem rúgásokat érzek, hiszen majdnem a mellem alatt van. Állandó, de változó intenzitású fájdalmat. Szerintetek mi lehet ez? Szerdán megyek dokihoz. Kb. 2-3 hete ezt érzem.

2014. jan. 12. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már mindent nyom a baba,lehet a tüdődet vagy ott egy izmot vagy ideget,nekem pl a forgóm fájt a utolsó trimeszterben úgy hogy éjszakákat nem aludtam,nyomott egy ideget,szerintem nincs semmi baj ne aggódj!mindenkinek fáj valamije,így úgy amúgy.kitartás,megszülsz és elmúlik!:)
2014. jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 35 + 3 h.k.m. vagyok és nekem speciel ott van a baba lába. Nekem sem rugdos ott, inkább feszít :) Szerintem nálad is a baba nyomja ki ott magát.
2014. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor belenyugszom. :) Csak fura volt nagyon.
2014. jan. 12. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez van. Jobb oldalon a mellem alatt van a baba popsija és a lába.Van mikor ugy kinyomja magát,hogy hirtelen nem tudok mozdulni.ülni is ugy tudok,hogy 3-4 párnával ki kell támasztani a hátam.Ne ijedj meg,ez teljesen normális,bár nem kellemes,de már nem sok van hátra.Kitartás

37hkm

2014. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!