Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a furcsa érzés?...

Mi lehet ez a furcsa érzés? Ha háton fekszem, és néha ha "el nyújtozva" ülők akkor is, közvetlenül a szeméremdomb felett mintha ki akarna bújni a manóm?

Figyelt kérdés

Teljesen kidomborodik,Ez a baba lehet?

Néha mintha mocorogna i, de ezt a fura "dombocskát" nem tudom mire véljem.Szerintetek?


2010. máj. 2. 15:17
 1/5 A kérdező kommentje:
18 hetet töltöm.
2010. máj. 2. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez van, én a 17. hétben vagyok és már a 14. héttől érzem, rákérdeztem múltkor a dokira, hogy mi ez, de lerázott annyival, hogy csak a méhem (ami azért nem valami logikus válasz) :S nekem is nagyon kidomborodik nem valami kellemes érzés, de nem is fájdalmas, olyan közepes :) de nem hagyom ennyiben, mikor majd megyek ultrahangra a 18. hetire majd rákérdezek ott is, hátha mondanak valamit meg a védőnőt is megfogom. Egyébként nekem ezt a domborodást a bal oldalon középen vagy majdnem teljesen fent a köldökömnél szokta csinálni. Hát kíváncsi leszek mit mondanak majd, meg remélem azért még írnak a kérdésedre, mert engem is érdekelne a többiek véleménye :)
2010. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és igen, szerintem tuti a baba az mert mindig ott érzem a mocorgását ahol a dudor van :)
2010. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, egy kemény dudort éreztem mindig:) Azt hittem én is, h a méhem izmai megfeszülnek, és elkezdtem szedni a magnéziumot, h ellazuljon :D És Anyu világosított fel, hogy az ő :)
2010. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babátok sejhaja vagy a háta az, tök jó, simogassátok minél többet. :)
2010. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!