Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az esedékes mensi napja körül...

Az esedékes mensi napja körül barnázás normális? Múlt héten vérezgettem, doki nem írt semmit, azt mondta, nincs gond, nem a méhből jön.

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie, ha nem lennék lassan 8 hetes terhes:) Nagyon kívánom a szexet(eddig nem igazán), szurkálnak a melleim, törléskor a papíron barnás nyákcsomó van, kicsi. Van, mikor rózsaszín törléskor. A betéten csak intenzívebb folyást észlelek.
2014. jan. 12. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hàt èn azèrt bemennék az ügyeletre
2014. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hétfőn volktam dokinál, azóta kedd-szerdán véreztem kicsit, csüt.től fekszem, azóta vérzés elmúlt. Barna néha törléskor van. Mondjuk, ma fent vok egész nap, főztem, stb. Lehet, emiatt van? Szerdán megyek uhra. Remélem, nincs semmi baj... Azért félek.
2014. jan. 12. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt semmilyen vérzés (márpedig a barnázás is az) nem normális. Ha meg volt a múlt héten is vérzésed, végképp nem lehet köze a dolognak a menzihez. Inkább progeszteronhiányra utal. Nem értem az orvosodat, miért nem írt fel semmit. A szexet pedig mindenképpen hanyagolni kéne. Menj ügyeletre, inkább feleslegesen, minthogy baj legyen.
2014. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, pedig rákérdeztem a gyógyszerre. Azt mondta, nem tartja szükségesnek. Majd az idő eldönti. Törléskor volt véres papír, aztán másnap 1-1 plecsni vér a betéten, de csak napi 1szer, amikor dolgoztam. De hétfőn élő, fejlődőd terhességet látott, 8mmes embrióval, szívhanggal. Most ezzel hogy álljak le vitatkozni? Tanácstalan vok. Van, aki végigvérzi az első hónapokat, és semmii gond. De ez így nagyon idegesítő, folyton ezen stresszelni... Ezt a hülye oldalt se érdemes ám olvasni, ettől ijedek be, mert itt általában vetélés a vége. Nem? Pozitív sztorikat nagyritkán olvasni.
2014. jan. 12. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Válts orvost...mi az hogy majd az idő eldönti és esélyt sem ad arra hogy netán egy progeszteron hiány miatti vetélést megelőzzön.

Ha beteg és azért megy el, hiba kapsz progi pótlást úgy is elmegy ha meg netán az a baj mint sokaknál csak segítene.

Én is barnáztam, sajnos külföldön éltem rám sem néztek, 7 héten elvetéltem, másodiknál 8héten ugyan így kezdődött, a harmadiknál már nem voltam hülye hazajöttem, 6 hèten most is elkezdtem barnazni nagyon picit lényegèben csak 2 tejeskávé színű pöttyöm volt, az ügyeleten adtak ultrogestan hüvelykúpot, màr 19 hetesek vagyunk uh-k szerint minden rendben a pici fiúval.

Semmikép nem maradnék ennél az orvosnál.

2014. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn is vèreztem terhessèg alatt.Mint az előző hozzászóló szintèn külföldön èlek. Mi is mentünk dokihoz aki azt mondta hètfőn menjek ultrahangra. Èn persze nem vártam addig ès este bementünk az ügyeletre. Ott csináltak ultrahangot ès rendben voltunk. Ezután is volt,hogy vèreztem ès ugyanúgy mentünk ügyeletre...most. 6hònapos a kisfiam...szerintem ha ugy èrzed gond van menj dokihoz azonnal főleg vèrzèsnèl!
2014. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!