Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy néha rettene...

Mitől lehet, hogy néha rettenetesen fáj a combtövem?

Figyelt kérdés
Ha úgy mozdítom a lábamat (pl oldalt fekszem, fordulnék át a másik oldalamra és kicsit megemelem) nagyon megfájdul pár mp-re. Olyan nyilaló fájdalmat érzek. Mindkét lábamnál szokott lenni. Mitõl lehet ez? 21 hkm
2014. jan. 13. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van a 25.hettol.reggel a legdurvabb meg éjjel.szerintem normális,készül a testünk a szülésre...
2014. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. A combtő-lágyékhajlat sok nyirokcsomót tartalmaz, ezek izgalma (vírusos/bakteriális fertőzés esetén) is okozhatja.
2014. jan. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte egész terhesség alatt van, ha fekszek, néha már nagyon durva, ha felkelek, felállok elmúlik. Szerintem normális, ha szülés után nem múlik el, akkor menj el vele dokihoz.
2014. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van, de ez nálam is jelentkezett, alig bírtam megfordulni vagy felkelni!
2014. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 20. héttől minden éjjel ezzel szenvedek. Pont ahogy írod! Megmozdítom a lábam és iszonyat fájdalom nyilal bele a combomba. Sokszor még a könny is kicsordul a szememből. A dokim azt mondta, hogy a csìpő tágulása okozza. Minden átrendeződik odalenn, szabadabbáválnak az idegek. Alvás közben elnyomsz egy ideget, az okozza a problémát :)
2014. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy tuti aztmondják b-vitamin hiány, de hogy hogy függ össze azt már nem tudom...nekem nem volt, de akinek igen annak segített.
2014. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!