Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam először NST-n,...

Ma voltam először NST-n, ahogy feltették rettenetesen elkezdett a picim mozogni, így 170-190 között volt a szívfrekvencia. (egyébként teljesen nyugodt, már-már lusta baba) Amint levették teljesen megnyugodott. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Rendben volt később? Nem jelent valamilyen rendellenességet: autizmus később pl.

2013. dec. 11. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam NST-t, mert nagyon sok volt a magzatvizem. Minden egyes NST-n a baba majd kiugrott a hasamból. Nem egyszer megkaptam, hogy így nem lehet megmérni, meg a doki nem fogja elfogadni, volt hogy elküldtek sétálni, stb. Utáltam NST-re járni, mert tudtam hogy ugrálni fog a baba, és a nőci meg ki lesz akadva megint.

Végül nem lett semmi baj, egészséges kislányom született.

2013. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan azért kiakadni mert tul sokat mozog?Hát mit tehet arrol az anya? mintha tudna valtoztatni valahogy rajta vagy direkt ficankoltatja a babát. most komolyan. bocs az offért de ezen kiakadtam.
2013. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. 2-esnek: én is mindig ezt mondtam, hogy mit tehetnék, nem szándékos. Nem ettem előtte se csokit, se kólát, semmi olyat.
2013. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az èn fiam meg lefagyott akàr mit csinàltunk meg sem mozdult, be is fektettek...időben született ès teljesen egèszsèges...

De egyèbkènt ezzel nem azt nèzik hogy terhelèsre hogy reagàl a szìve? Nincs köze az autizmushoz, lehet rosszul tudom.

2013. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Az én babám annyira utálja a magzati szívhang figyelőt és az uh-kon a szívhang hallgatást, hogy akkorákat rúg, valami félelmetes. Abba is hagytuk az itthoni szívhang hallgatást, és tegnap, amikor 4d-n voltunk, bekapcsolta az orvos a szívhang hallgatást, és elkezdett rúgni, meg a kezeit az arca elé tette, mintha takarná magát.

Sok baba utálja, mert visszahangzik belül a hang, szerintem ez normális.

2013. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Babeli Zurzavar ***** válasza:
most komolyan kerdezted, hogy utalhat e autizmusra?!:-):-) kb mintha azt kerdezted volna, hogy utalhat e arra, hogy barna lesz a szeme...
2013. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, hülye kismama mindenben rémeket lát. Csak aggódik. De azért köszönöm a megnyugtató hozzászólásokat.
2013. dec. 12. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!