Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki a forever aloe...

Ismeri valaki a forever aloe vera termékeit? Lehet őket szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerem, ártani valószínűleg nem fog, de különösebben használni sem, sima multivitaminok.
2014. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Szia!Minőségi, gyógynövény és természetes alapú termékek orvosi háttérrel. Természetesen lehet, sőt igen is célszerű őket fogyasztani már az áldott állapot előtt, közben és utána is a baba és a saját egészséged érdekében.Megvan, hogy mikor miért és mit praktikus.Van erről egy régebbi szülésznői cikkem is, meg egy jó előadás.Célszerű viszont közvetlenül a cégtől saját törzsvásárlói kártyára vásárolni, hogy a legkedvezőbben juss hozzájuk.Boldog babavárást!
2014. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem vett anyum egy ilyen Forever Aloe Vera innivalót mikor terhes voltam a lányommal, nagy flakonban volt....borzasztó az íze...a szaga....pfujj....hipó szaga van!!!soha többet...van itthon aloe vera növényem, sebkezelésre szoktam frissen felhasználni
2014. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász ajánlotta. Azóta is használjuk. A gyerek jól van, nagyon ritkán beteg és, akkor sem hosszú ideig. :)
2014. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!