Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D uh-n már egyértelműen...

A 4D uh-n már egyértelműen lehet látni, hogy kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
Hnap megyünk 4D-s uhra. 19hét+4napos leszek.
2014. jan. 14. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy fekszik. Ha nem úgy helyezkedik el, akkor még 4D-n sem látni tutira a nemét. De hátha megmutatja magát.
2014. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen látszik.
2014. jan. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 19 hetes voltam, de csak annyit mondott a doki, hogy mintha kisfiú k

lenne. A 30. hetin már biztosra mondta.

2014. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen sima uhn voltam nem látta egyértelműen mert takargatta magát és a lába közt volt a k.zsinor. 22 hetesen voltunk 4dn akkor pont olyan pozba feküdt hogy látni lehetett 100% ra hogy kislány. A végére ugy elfordult hogy alig lattunk belőle valamit. Szoval ha megmutatja akkor lehet látni.
2014. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetes genetikai ultrahangon már mondta az orvos, hogy lát kukacot a lába között! :)

Pár héttel később elmentünk egy 4D babamozira, ekkor 15 hetes + 6 napos voltam, és egyértelműen beterpesztett a drága, és meglett erősítve, hogy kisfiút várok! :) Első babám lesz!


Most vagyok 19 hetes! :)

2014. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megmutatja mi van a lába között akkor megmutatja a 4d de ugyan úgy a 2d is megmutatja ha úgy fekszik ez mind attól függ hogy hogyan helyezkedik a pocakban :) Én most 21 hetes vagyok és az orvosom csinál 4d is de hiába sajnos még csak kis százalékban sem tudja a doki megmondani hogy fiú vagy lány mert törökülésben van háttal nekünk....19 hetes ultrahangon azt mondta hogy csak a nyakáról tudna 4d képet adni sajnos.
2014. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk már 2D-n is látszott egyértelműen (18+0), de jól írják előttem, póztól függ.
2014. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem :)


a fiam folyton takargatta magát, a 26. hét környékén tudtuk meg a nemét (előtte találgatni sem tudtak), hiába a 4d uh. Igazuk van az előttem íróknak, ha úgy fekszik, akkor a sima uh-n is látszik

2014. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!