Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Leírnátok, mit...

Lombikosok! Leírnátok, mit jelent a hosszú protokoll?

Figyelt kérdés
Hányadik naptól mennyi időn keresztül tart a stimulálás? Jobbak az esélyek, mint a rövid protokollnál?

2014. jan. 14. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! Mindkét protokollom volt. a hosszabnál jobbak a teherbeesési esélyek. ez a köv.képpen zajlott. Mensi előtt 5-7 nappal, tehát kb. 21.-22.napon a ciklusnál leállító injekciót adsz. ez Gonapeptyl,vagy suprefact. Itt még rendes adagot kells szúrni,majd ha megjön a vérzésed,akkortól már csak fél amp.,közben behívnak uh-ra, és felírják a leállító mellé a stimuláló injekciót. ennek több fajtája van, vannak tisztább készítmények és vannak a generikumok, drágábbak,olcsóbbak. én mindet kipróbáltam, nem volt különbség eredményben. a stimulálás alatt behívnak 1-2x ultrahangra,hogy miként nőnek a tüszők és a méhnyálkahártya.majd felírják a tüszőrepesztőt,amit órára pontosan leszívás előtt kell kb.36 órával beadni,ez nagyon fontos! a rövid protokollnál nálam - ez antagonista volt - megjött a vérzésem, felírták a Clostylbegit tablettát 2x1-ben,utána kellett még Menopur szurit adnom néhány napig, majd 2-3 nap Cetrotide leállító órára pontosan,végül tüszőrepesztő és leszívás. Nekem csak a hosszúak váltak be,ennek eredménye most vígan itt ficánkol a pocakban és júniusban megszületik:)
2014. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszod és gratulálok a babához! Jó egészséget nektek!
2014. jan. 14. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!