Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy nap elfelejtem bevenni...

Ha egy nap elfelejtem bevenni a terhesvitamint baj lehet belole?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok es a tegnap elfelejtettem a vitamint bevenni,meg ilyen nem fordult elo. Ugy nem nagy gond?
2014. jan. 15. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. Ez vitamin, nem életfenntartó gyógyszer. :) Lazíts! :)
2014. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
OK :)
2014. jan. 15. 11:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Van aki nem szed, abból sincs baj.
2014. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak téli időszakban szedtem, kétnaponta. Az én orvosom így tanácsolta.
2014. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én abszolút nem szedtem és egészséges törpét szültem.nem lesz baj nyugi :) 12.hét után is elég 2 naponta szedni ha jól tudom :)
2014. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne aggódj! :) Én az első trimeszterben csak folsavat és magnéziumot szedtem, a 2. 3. trimeszterben pedig csak magnéziumot. A vérképem mindig jó volt. Most 35+6 hetesen egy kis vasat szedek a szüléshez... :)
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem gond. a baba szervei a 11. hétig nagyjából már kifejlődtek. A 12 hétig azért még szokták mondani, hogy mindennap vedd be. De onnantól egyébként is elég csak két naponta.
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:D ne parázd túl,igaza van annak aki azt irta lazíts. mért lenne gond? nyugi.. hányszor felejtettem el.... ez legyen a legnagyobb problémád. gratula amugy.
2014. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gond.Én 2naponta szedem a védőnő javaslatára.
2014. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!