Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hónap lesz a két gyerkőcöm...

21 hónap lesz a két gyerkőcöm között. Elég lesz a nagyobbnak a testvérfellépő? Tavasz végén várjuk a picit.

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A miénk most 2 éves és már nem használjuk a babakocsit, mi julus 10 re várjuk a picit így 2,6 hónap lesz közöttük :)
2014. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi a korkülönbség a gyerkőcök között, de mi nem használtunk semmit, csak gondolkodtam rajta. Sétált, vagy kismotorozott. Ez attól is függ, mennyit mentek, a Te gyerkőcöd milyen...
2014. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. Ha már ügyesen megy egyedül, a mindennapi életben nem ül most sem sokat a babakocsiban, akkor elég. Nekem a két nagy között pont két év van, a nagyobbik már fél órát probléma nélkül gyalogolt. Testvérfellépő se volt, rá tudott állni a babakocsira anélkül is, ha elfáradt.
2014. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon mozgékony,ha kiveszem a babakocsiból sétálni,alig tudom visszarakni. :)


Arra gondoltam én is,hogy ha jön a jóidő kap egy kismotort+ testvérfellépőt. A boltba meg ide-oda a városban remélem elég lesz.


Ha meg messzebb mennék,esetleg utaznánk egy esernyőre csukhatót veszek,mert oda apa is jönne úgy is velünk és abban tolná.

2014. jan. 15. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Tartsd neki "edzést"! Ha közelre mentek (pl. bolt), próbáld ki, hogy sétáljon végig. Aztán egyre messzebbre el fog tudni sétálni. Én is így csináltam, bár nekem nyári volt a második is, lehetett közelebbi játszóterekre sétálni.
2014. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,csak március-áprilistól. Májusra várjuk a kistesót.

Ennyi idő elég lesz neki vagy kezdjem hamarabb?

2014. jan. 15. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én júniusra várom a kistesót, köztük 25 hónap lesz. Én addigra le akarom szoktatni a babakocsiról teljesen. Nyilván most még a rossz idő miatt sokat van babakocsiban, de igyekszem minél többet sétálni vele. Kismotort én is veszek, de testvérfellépőt nem. Ha nagyobb útra kell menni, majd kitalálom mi legyen, valószínűleg nem egyedül fogok illetve eleinte úgysem megyünk messzire a kicsi miatt.
2014. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!