Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég ciki "gázos" kérdés, van...

Elég ciki "gázos" kérdés, van valami tippetek ellene?

Figyelt kérdés
Szoval 31 hetes vagyok és holnap délután megyek az orvoshoz aki tuti megvizsgál mert van egy kis ragacsos folyásom. De nem is ez a gond hanem hogy kb 2-3 napja irtózatosan büdiket pukizok és sokat. Emellett állandoan "nyöszörögnek" a beleim. Nem tudom összefüggésben van e folyással,de nagyon ciki lenne ha vizsgálat közben becsuszna egy puki mert nagyon büdi. Először azt hittem az aszalt baracktol de tegnap ota nem ettem és ma is fel vagyok fujva pedig 2szer is voltam wcn. Mit csinaljak vagy mit egyek ami rendberakja holnap délutánig a .... beleimet nehogy baleset történjen? előre is köszi
2014. jan. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
espumizant vegyél!
2014. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi ez eszembe nem jutott. ba..szus... még sose vettem be olyat az hatni fog ennyi idő alatt? köszi ezerszer
2014. jan. 15. 14:42
 3/7 A kérdező kommentje:
most ha lehet méghülyébbnek érzem magam hogy nem jutott eszembe...pedig hányszor láttam a reklámját.........
2014. jan. 15. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eresztettem el sajnos galambot a dokimnál nem terhesen is. Terhesen meg egyszerűen lepisiltem a kezét (pedig előtte 5 perccel pisiltem). A lenti izmaim egy gyerekkori baleset miatt nagyon rossz állapotban vannak/voltak, ezért nem tudtam kontrollálni ezeket a dolgokat. Én pironkodtam, elnézést kértem, de ő megnyugtatott, hogy ezen nem kell aggódni, ő fel sem veszi az ilyesmit. Úgyhogy nyugi, ha baleset történne, az sem ciki. Próbáld ki az espumisant, de ha ennek ellenére is kicsúszik valami, akkor se érezd magad rosszul. Gondolj arra, hogy szülésnél cifrább dolgok is történnek, meg nem csak tip-top fiatal nőket vizsgál a doki, hanem sok esetben sajnos magatehetetlen idős néniket is, akik esetleg már egyáltalán nem tudják tartani sem a székletüket, sem a vizeletüket, így az orvosok ehhez már hozzászoktak.
2014. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,igazad van. Csakhát na.. ha kicsuszik hát kicsuszik de azért megteszek mimden tőlem telhetőt... :D
2014. jan. 15. 15:00
 6/7 A kérdező kommentje:
na vettem,be is vettem..meglátjuk..köszi mégegyszer.
2014. jan. 15. 17:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, használt, azota rájöttem mitöl volt, az üdítőtöl amit egész nap iszogattam! (Cappy multivitamin)
2014. jan. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!