Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem óta egyszerűen...

Terhességem óta egyszerűen hőhullámok törnek rám meg akarok sülni állandóan izzadok olyan ciki, mért van ez? TAPASZTALATOK?

Figyelt kérdés
Nem tudok egy olyan ruhát felvenni mert egy nagy paca folt lesz ott pár perc után csak a feketét merem felvenni !Ötletek?tanácsok?
2013. okt. 31. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt van. Hormonális változások miatt és gyakori tünet a kismamáknál.
2013. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok meg most is. Nincs mit tenni ellene. Hormonvaltozas ez az oka. Jelenleg 29 hkm vagyok es sokszor van ez.
2013. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most is megyünk esküvőre és nem merem felvenni a szép kék ruhám mert nem akarok égni:(

De én már megszültem 1éves lesz holnap a lányom!és vagy az 5. dezodort próbálom mert előtte bármivel kentem magam még sajna büdös is voltam akaratom ellenére.Most a nivea új invisible-t használom ez bevállt!

2013. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!