Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan terhességi tünete, hogy fájt a mellbimbója?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy terhes vagyok-e vagy sem. A lányommal mikor terhes voltam semmi tünetem nem volt. Most viszont fáj nagyon a mellbimbóm... Azért kérdezem, hogy ez lehet-e tünet mert késik a menstruációm már 3 napja. Szülés óta 2szer volt olyan, hogy késett pár napot ezért nem csinálok tesztet még.
2014. jan. 15. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem ez egy tipikus tünet és nem csak fáj érzékeny is és hideg hatására ég is plusz viszketet is maga a bimbó!:-D Mint tudjuk nem vagyunk egyformák ha szeretnéd hogy baba legyen szurkolok!:-)
2014. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De meg hogyan...Melltartot sem tudtam felvenni,es meg ha bo polo volt otthon rajtam,es kicsit is hozzaert azt hittem h itt a veg :)
2014. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is első jel a mellbimbó fájdalom volt :)) most pedig olyan puffadas és gyomorégésem van, hogy nem tudok aludni :(
2014. jan. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Huu ne is mond majd megszakadtam olyan rossz volt. Meg menzi kimaradasa elott elkezdett fajni a mellbimbom. A nemvart napjan csinaltam tesztet delutan. Olyan eros pozitiv lett. Most lesz egy eves azota. :-)
2014. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is így kezdődött a 4.hétben, először csak a mell bimbóim utána már az egész. Ha valami hozzáér már vágom az arcokat :) és tudom hogy ez még csak a kezdet hisz nagyon az elején vagyunk még :)

ha szeretnéd a babát akkor szorítok :)

5hetes km

2014. jan. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt az első tünet, még a nem várt előtt jelentkezett:)

Aztán meg a durva deréktáji fájdalom.

2014. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ajjaj, pedig most nem örülnék neki. Mármint nagyon nem jönne most jókor :( Későbbre terveztük.. De ha van akkor persze marad is a baba. Ma csinálok tesztet és írok nektek. Köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 16. 11:19
 8/9 FKKTorp ***** válasza:
Nekem is a mellbimbóm fáj. Ez volt az első tünet is ráadásul. Utána jött az alhasi feszülés.
2014. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, úgyhogy ha hétvégén se lesz semmi irány a doki :/
2014. jan. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!