Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10-es érzékenységű terhesség...

A 10-es érzékenységű terhességi teszt a menstruáció elmaradása után, hányadik napon mutathat pozitívat legkorábban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 14:13
 1/8 Tica0121 ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 3 nappal lett pozitív délutáni vzeletből. (Gábriel) Szerintem már aznap tuti kimutatja, amikor meg kellene jönnie....
2014. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz :-)
2014. jan. 9. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az elmaradt menstruációtól függ, hanem a peteéréstől. Lehet valakinek a 8.-ik napon van, valakinek a 14.-ik napon, de van olyan is, hogy a ciklus vége felé. Ha középidőben volt a peteérésed, akkor a menstruáció kimaradásakor már pozitívnak kell lennie a 10-es tesztnek. A Gabriel egyébként nem 10-es érzékenységű.

Sok sikert! :)

2014. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is, ment a kezecske :-).


28 napos ciklusaim vannak, 14.nap körül volt peteérésem. Tudom, hogy a peteéréstől függ, de nekem pont olyan a ciklusom, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Holnap du csinálok tesztet és meglátom.

2014. jan. 9. 16:51
 5/8 Tica0121 ***** válasza:
Na most megnéztem, és tényleg nem Gábriel volt, hanem Walentin. A Gábrielt másnap reggel csináltam. Bocsi! :D
2014. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. dpo-n mutatta ki, előtte nem teszteltem, tehát lehet, hogy kimutatta volna akár előbb is. Bár halványka második csík volt még az, de egyértelmű :)
2014. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a 10erösègü a nemvärt utän 4nappal erös pozitiv.a nemvärtkor negativot mutatott. 19+1 hkm
2014. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szkenguru válasza:

Ha a két csíkot áthúzod zselés tollal, akkor egyértelmű a jel. Igaz, ehhez még elmaradt menstruáció sem kell.


Láttunk már ilyet ....

2014. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!