Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert vagyok meg mindig...

Miert vagyok meg mindig folyamatosan rosszul es beteg 10 hetes kismamakent? Es mikor lesz ennek vege?

Figyelt kérdés
Mar az 5-6 hettol hanyingeres voltam, aztan egyik nap felkeltem nagyon rosszul ereztem magam elkezdtem bogni, hogy ezt nem birom mar, olyan erotlen vagyok, folyik es dugul az orrom es mindig csak fekudnek. Szerencsere estere kiderult, hogy nem szimpla terhessegi tunetek hanem beteg is vagyok mert belazasodtam, de csak 37.7 ig ment fel. Ez 3-4 napig tartott. Aztan 2 napot jol voltam, mostmeg hetfore megint beteg vagyok tegnap mar megint hoemelkedesem volt fejfajas, hanyas es egy szemernyi erom sincs. Probaltam hetvegen sportolni is de kimerit es nagyon nem esik jol. :( Mostmar minden virust el fogok kapni?
2014. jan. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem voltál valami jó erőnléti állapotban, mikor teherbe estél, azért vagy most ilyen gyenge. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és szedjél MagneB6-ot. Akkor lesz erőd, és nem fog minden kis nyavalya ledönteni.
2014. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt. A 15. hétig túlélésre játszottam. Még mindig vannak napok, amikor csak fekszem és próbálok nem hányni, de már élvezhető a babavárás.

18 hkkm.

2014. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt gyengül az immunrendszer, ez élettani dolog. Most sajnos amúgy is ilyen vírusos, bacis időszak van, az enyhe idő ennek kedvez, a munkahelyemen is szinte mindenki beteg már november óta...

A terhesség első időszakában amúgy is sokkal fáradékonyabb az ember. Annyit tudsz tenni, hogy pihensz, amennyit csak tudsz. A sportolást meg hanyagold, most ne az elveidnek akarj megfelelni, hanem hallgass a tested jelzéseire. Majd valószínűleg eljön az idő,amikor már jól fog esni.

Az meg, hogy kinek meddig tart a terhességi rosszullét, egyéni. Általában a 12. hétre elmúlik, de én pl. mindkét terhességemnél a 18-20. hétig végighánytam az egész napot, szó szerint csak vegetáltam. (Dolgozni sem tudtam, a második babánál anyukám vigyázott az akkor 2 éves nagyobbikra, mert 2 WC-re rohanás között csak feküdni bírtam. Jobb esetben aludtam.) Nem könnyű időszak, kitartás!!!!

2014. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat... hat minden elmulik egyszer... csak mulna mar ez gyorsabban!
2014. jan. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!