Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ha valakinek tüdőgyulla...

Milyen ha valakinek tüdőgyulladása van? Már szakadozik fel, , terhes vagyok, és sokat köhögök mert szakadozik, és hátúl ha nagylevegőt veszek kicsit fura. Nemtudom lehet a köhögéstől

Figyelt kérdés
dokinál voltam de ugye nem lehet semmit szednem mert még pici a baba. ugy ha felszakadozik akkor is lehet kapni tüdőgyulladást?
2009. dec. 2. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
igazából, nekem volt már olyan hogy hátúl kicsit csomós volt az izmom és ha pl nagylevegőt vettem fájt , és doki irt rá krémet mert akkor is tüdőgyulladásnak hittem . most is fönt fáj a nayakam alatt 15cm rel lejjebb. és középen. ha kihúzom magam és úgy vezsek levegőt nem fáj.
2009. dec. 2. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Lázad van?Amúgy szerintem ha a doki megvizsgált ,mondta volna a tüdőgyulladást.Én is emiatt parázok,mert nekem is fáj a hátam,de szerintem nekem a terhességtől,mivel nincsen lázam,csak kis torokfájás.DE az a jó ha felszakad ami letapadt,szerintem nem kell aggódnod.
2009. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tüdőgyulladásnál fájt a melkasom és a hátam,hörögve vettem a levegőt és köhögtem.Szerintem azért furcsa,hogy nem kaptál gyógyszert,egy tüdőgyulladás nem játék!
2009. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak a torkom nézte, arra annyit mondott, hogy már nem is annyira iros. 1 hete vagyok beteg mvel 5 hetes a baba semmit nem irt csak torokfertőtlenitőt, 37,1 .már 1 hete ennyi. nem volt magasabb. igazáből mikor kifújom a a levegőt akkor hörög,de az a hörgöm és akkor köhögök és felis szakadozik. már gyógyuló félben vagyok, még a füleim is fájtak már nem annyira fájnak... kicsit félek, de anyukám szerint oldalt fáj és a hát közepén ha tüdőgyulladás van. nekem egészen fönt fáj, akkor is érzem ha nem veszek levegőt ha meg vezek és húzódik akkor is, de nem szúr. lehet az izmom?
2009. dec. 2. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Durvábbat mondok, lehet a gyomrod miatt is. Én legalábbis így voltam anno egy köhögéses betegség után hátfájással mentem vissza a dokihoz. Elküldtek a tüdőgondozóba, ahol megállapította a doki,hogy a tüdőmnek semmi baja. Nálam az okozta a hátfájást, hogy refluxos voltam. Sok gyomorsavam termelődött, ami visszafolyt a nyelőcsőbe éjszaka és marta. Ez sugárzott ki. Mivel tüdőszűrésre most nem mehetsz, próbálj egy kicsit diétázni olyan értelemben, hogy egy pár napig ne egyél fűszeres ételt és kerüld a kávét, teát, citrusféléket. Ha elmúlik, akkor valószínűleg nálad is ez okozta.
2009. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi lehet, rosszul voltam az éjszaka fájt a gyomrom is
2009. dec. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!