Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenéses vírus: mire számítsak?

Hasmenéses vírus: mire számítsak?

Figyelt kérdés

A férjem összeszedett valami hasmenéses vírust, éjjel már háromszor sprintelt, napközben se volt túl jól.


Tudok valamit tenni, vagy bízzak az immunrendszeremben?


Mióta terhes vagyok, már minden családtag volt beteg körülöttem, én - lekopogom - még egy nátháig se jutottam.


Ha elkapnám, hívjam azonnal az orvosomat?


2014. jan. 16. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát amíg odaér az orvos, akkor a hasmenés első jelénél (esetleg már az enyhén görcsölő bélfájdalmaknál) Bolus adstringes és Carbo activatus az utasításban jelzett adagolásban. Vírus ellen az orvos sem segíthet. Bő folyadékbevitel mindenképpen. Férjnél hasonlóképp.
2014. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt terhesség alatt hányásos hasmenéses vírusom, 4-5 napig tartott, nagyon legyengültem, de nem lett semmi baj tőle, ha elkapod akkor a folyadékpótlásra nagyon figyelj.
2014. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!