Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, és...

23 hetes terhes vagyok, és sokszor énekelek, de nincs jó hangom, nem zavarja a babámat?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy megnyugtatja a babát a hald dudorászás stb, én szeretek énekelni, de sajnos nem tudok :) de főzés, takarítás közben észre sem veszem és máris énekelek az énekesnővel együtt akit épp hallgatok...nem zavarja a babát a kappan hangom?vagy inkább haggyam abba?

2014. jan. 17. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd abba. nekem borzasztó hangom van. társaságban néha szoktam énekelni, ha leül a hangulat, mert vinnyogós röhögés lesz utána. az egyetlen ember a világon, aki mindennél szebbnek hallja és arra nyugszik meg/alszik el, a kisfiam. egy babának az anyukája hangja a legcsodálatosabb, ne foszd meg ettől. később majd rájön, h nincs szép hangod, de addig még bőven van időd énekelni:)
2014. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarja! A babákat is sokszor megnyugtatja, ha Anya énekel nekik, hangi adottságoktól függetlenül. Ha tényleg kappan hangod van,legfeljebb majd 3-4 éves kora körül megmondja, hogy "Anya, kérlek ne énekelj!" :-)
2014. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémádat :-) én is szoktam a pocaknak énekelni, de a férjem mindig azzal fenyeget, hogyha megszületik és meghall énekelni, akkor rámhívja a gyámügyet :-D
2014. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Februárban született az első gyermekem, na akkor még csak a Hull a pelyhes fehér hót tudtam, azt énekelte neki.

Csak erre aludt el, még nyáron is úgy aludt el, ringattam, s azt énekeltem neki:)

Most a fiam a hinta zenéjére alszik el, miközben hintázik.

Az a baj, lassan kinövi a hintát, nem tudom hogy fogveztáncelaludni!? Rendeltem új hintát, de az már nem zenél!

2014. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Jesszus, micsoda sötétség! Persze, a magzatod követi a kottát, mennyire tartod a dallamot:)))))))))
2014. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem zavarja. Ha zavarja, majd jól beléd rúg! :) Viccen kívül.

Amúgy mindenkit meg lehet tanítani énekelni. :) Nekem van egy ismerősöm, aki nagyon hatékonyan foglalkozik ezzel (Bp.), csoportjai is vannak, ha egyedül nem mersz belevágni. Ha érdekel, írj privit. Nem nézem minden nap, de előbb-utóbb válaszolok.

Egy énekes

2014. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
természetesen nem zavarja...örül,hogy hall téged!
2014. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2014. jan. 17. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Na ezen most jót nevettem:D köszönöm, eddig ez volt a nap fénypontja:D
2014. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jót nevettem én is köszi neked #5 válaszoló :))))))))))))))
2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!