Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetséges, hogy az...

Hogyan lehetséges, hogy az anya 5-6 hónapig nem veszi észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem létezik ilyen. Aki ezt mondja nagy eséllyel kamuzik. Simán lehet érezni.
2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2014. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a tlc-n szokott menni a nem tudtam hogy terhes vagyok. szerintem azok nem kamuznak. bar en sem tudom h hogy nem nott a hasuk meg egyebek.
2014. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor minek hazudik valaki ilyet:/

2014. jan. 15. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek szoptatás abbahagyása után nem jött meg. Elment orvoshoz, írt neki hormont. 20 hetes terhes volt,mire kiderült, hogy jön a harmadik gyerek. A méhlepénye elöl tapadt, azért nem érezte korábban a mozgást. Meg még egy anyukát ismerek, aki azért nem vetette el a babát, mert mire rájött, hogy terhes, már késő volt. Ő végig menstruált.
2014. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm,ő is szülés után lett terhes, szoptatott szedte a cerazette fogamzásgátlót, elment rákszűrésre ahol közölte vele a doki,hogy ikrekkel terhes... igaz,nem 5-6 hónapos csak 4 volt!
2014. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha megjött volna a menzeszem akár egy picit is akkor a 23. hétig rá se jöttem volna hogy terhes vagyok. Semmi tünetem nem volt egyedül a cicim nőtt meg. azt meg simán betudtam volna hízásnak. A hasam is ekkortályt kezdett nőni és elöl tapado lepénnyel ekkiban éreztem az első semmivel sem összekeverhető rugásokat. Szoval szerintem lehettséges. De hogy 8-9 honapra szüljenek ugy h nem veszik észre az durva.

31hkm

2014. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már 4 hetesen éreztem,hogy valami más,ha meg is jött volna tudtam volna,hogy el kell mennem dokihoz.
2014. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jókérdés, számomra fura,ha valaki nem veszi észre,hogy babát vár. Nekem is elöl tapad a méhlepény, de én éreztem már 16 hetesen igaz második baba.
2014. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Akkor tehát lehetséges valakinél.
2014. jan. 15. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!