Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok....

23 hetes terhes vagyok. Reggel alig van hasam, este meg hatalmas. Faj es rosszul vagyok, nem tudok elaludni. Szerintetek mit egyek delutan/este, hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Probaltam gyumolcsot, joghurtot... Barmit eszem nem jobb... Gondolom ez attol is lehet, hogy eleg sok folyadekot iszom, meg hat eszek is. Es wc-re altalaban csak reggel tudok menni...
2014. jan. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Puffadsz, vagy görcsöl a hasad?
2014. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem puffad, nem gorcsol... Ugy erzem, mintha nagyon tele lenne. Es nem birok mozdulni. Pedig nem eszem sokat. Nagyon kenyelmetlen! Nem tudom maskepp leirni... 5 utan vacsi, aztan meg vmi joghurt, gyumolcs. Ugyhogy nem az a baj hogy ejjelre telezabalom magam...
2014. jan. 16. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintén 23. hét, nagyjából ismerős, amit írsz.

Egyszerűen préselődik össze a gyomor és kisebb lett az űrtartalma. Egyszerre kevesebbet vigyél be mind fogyadékból,mind ételből.Főleg a folyadék foglal sok helyet. Inkább poharanként igyál, vagy kortyonként.

Ha egyszerre lehúzol fél litert, akkorfeszíteni fog.


Hashajtó, amit ilyenkor lehet és érdemes:tamarin lekvár. Bioboltokban, gyógyszertárakban többnyire árulják.Nekem egyszer teljes, három napos forgalmi dugót oszlatott fel...

2014. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig a ket nap volt a legtobb.... De nem akarok semmit se bevenni. Keves folyadekot ittam, es rajottem hogy ez a hiba. Most naponta min 2 liter vizet iszom. Minden nap tudok wc-zni. Igaz nem ugy mint regen. Nem akarok erolkodni. De meg csak 5 ora lesz, es mar kezdodik.... :-( pedig meg nem vacsiztam. Voltam setalni is. Semmi se segit... Olyan mintha komplett az egesz gyomrom ki akarna jonni a torkomon keresztul.
2014. jan. 16. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős amit írsz én a 24.hétben járok...esténként feszít a hasam nagyon, reggel meg jóval kisebb.

Ráadásul én van hogy csak félig ülve tudok elaludni olyan sok gyomorsavam van, illetve alig kapok levegőt, mintha allergiás lennék...

de csak elmúlik...

Én mikor nem eszem tejterméket nem puffad annyira a hasam.

2014. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aludni az oldalamon tudok... Csak soka tart mig elalszom. Nekem pont a tej az ami segit ha eg a gyomrom, meg savam van.... Remelem ez nem fog soka tartani...
2014. jan. 16. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon feszül a hasam estére, ha nem is nagyon eszem akkor is. Igaz még csak a 22. hétben vagyok.
2014. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még csupán a 18. hétben járok, de ugyanígy vagyok mint te. Mintha a gyomrom felcsúszott volna, mondjuk látszik a pocak rendesen-,pedig hízni alig híztam, 55 kg-val kezdtem és 57 vagyok- de estére, ill.ve délutánra...sokkal jobban. Nem is tudok normálisan enni,már a kevéstől eltelítődök. Ráadásul iszonyat küzdök orrdugulással,mint aki allergiás,szóval az éjszakák félig ébren zajlanak. de ez van. Nálam a séta bevált azért étkezések után,akkor nincs az a drasztikus feszítő érzés. Kitartás:)
2014. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden nap setalok mert van kutyusunk. En mondjuk ez elmult napokban eleg sokat eszem. Rogton reggel nem tudok, mert rosszul vagyok. De ha mar egyszer ettem, akkor allandoan ehes vagyok. Csak nekem az a baj szinte a kezdetektol, hogy soha nincs gusztusom semmire. Mar voltam ugy is, hogy este mar sirtam, mert korgott a gyomrom es nem volt gusztusom az eg vilagon semmire.

Ezt az esti dolgot meg asszem muszaj lesz megszoknunk csajok... ;-)

2014. jan. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!