Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén utolsó hónapba...

Terhesség végén utolsó hónapban kézfej, ujjak izületeinek csonjainak fájdalma mitől lehte?

Figyelt kérdés

Nem vizesedem nem dagadok és mégis minden reggel ugy kelek mintha fel lenne fujva a kezem de csak csukótól az ujjakig. Olyan mintha éjjel gumigyürüvel elszoritanám csuklóban. Alig birom behajlitani az ujjaimat.

Miért van ez?



2014. jan. 17. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kéztőalagút-szindróma? Nekem az volt, jó kis zsibbadással társítva.
2014. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a kezem vizesedett, éjjelente annyira fájt hogy nem bírtam aludni. A gyűrűm nem jött fel még szülés után pár hétig. Sehol másutt nem vizesedtem, az ujjaim olyanok voltak mint a virsli, pedig eredetileg csontos ujjaim vannak...
2014. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uh, nem tudom, de pár napja neken is van. 36 hkm
2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Carpal tunner szindróma,nekem is volt.Olvasd ezt el,hasznos lehet!

2014. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, ez kéztőalagút-szindróma. Nekem már a 8. hónaptól jelentkezett. Alig bírtam írni is. Éjjelre fásliztam a kezem, akkor kicsit jobb volt. Szülés után még első éjszaka éreztem utána nyomtalanul elmúlt. Remélem neked is gyorsan megszűnik a szülés után!
2014. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!