Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Éjjelente...

21 hetes vagyok. Éjjelente most már olyan 1 hete tartó kézfej és ujjzsibbadásom van, nagyon kellemetlen, mert nem tudok aludni. Mivel lehet ezt elmúlasztani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
magnézium, és vizsgáltasd a vérnyomásod, vizeletedben a fehérjét, mert a zsibbadás, dagadás toxémia is lehet, bár nem hiszem, hogy nálad erről van szó, de jobb félni, mint megijedni...
2009. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden pózban zsibbadsz? Mert akkor tényleg nem árt szólni az orvosnak biztos ami biztos alapon.

Ha viszont egy pózban tudsz csak aludni, akkor valószínűleg nyomódik valamid azért van. Este vegyél be kalciumot és magnéziumot pluszba.

2009. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent tudsz ellene tenni, azokon kívül, amit előttem leírtak. Nekem a kalcium+magnézium sem használt. 3 hónapig kínlódtam én is, éjszakákat bőgtem, annyira fájtak a kezeim, vizesruháztam, ez egy kicsit segített. A terhesség vége felé már egy szelet kenyeret nem tudtam levágni, vizespalackot nem tudtam lecsavarni, annyira bénák voltak a kezeim. Szülés után sem múlt el rögtön a zsibbadás, de azért sokkal jobb lett. Kitartás!!!!
2009. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de jo, hogy megkerdezted! en 18+5 km vagyok es kb. 1 hete minden ejjel felebredek arra, hogy zsibbad a kezem, a karom vagy a labam. eleg kellemetlen. en sem tudom, hogy mitol van, mert eddig sosem volt. ha valaki tud ra ellenszert irja le, boldog babavarast mindenkinek!
2009. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor az első babámmal terhes voltam, nekem is zsibbadt a jobb kisujjamtól felfele, a tenyerem közepéig. Akkor a doki mondta, hogy biztos ráfeküdt a baba egy idegszálra. Amikor megszültem, teljesen elmúlt a zsibbadás. De azért kérdezd meg a dokit.
2009. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,20 hetes vagyok és nekem is zsibbad egy hete minkét kezem éjjel. Pár napja kérdeztem a védőnőt aki magnéziumot ajánlott, de "megnyugtatott", hogy ezzel sok kismama küszködik és általában szülés után elmúlik, de van úgy is hogy csak később. Sajnos a magnéziumon kívül többet nem lehet tenni, én most próbálom tornáztatni lefekvés előtt, egyik barátnőmnek bevált. Remélem nekem is be fog, mert elég kellemetlen és még messze vagyok a szüléstől.
2009. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11:27-esnek! Pont egy idős terhesek vagyunk:D
2009. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11.27-es vagyok, akkor kulon gratula neked kedves utolso! :-)))) erzed mar mozogni a kis manot?

minden kismamanak jo egeszseget es boldogsagot!

2009. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!