Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tegnapi bombás balhé miatt...

A tegnapi bombás balhé miatt későn mehettünk csak haza, alig aludtam. Megihatok ilyenkor egy capuccinót?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legjobb az lenne, ha aludnék egyet, de sajnos dolgozom. 18 hetes vagyok.
2008. júl. 17. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1 cappucino semmiképp sem ártalmas. nyugodtan igyál, de én a helyedben bepróbálkoznék egy korábbi hazamenetellel és egy jó alvással is! Boldog babavárást!
2008. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap iszom egy 3in1 kávét, sok tejjel. Semmi bajod nem lesz tőle.
2008. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan!

Akár napi egy kávét is lehet, de ha beéred egy csinóval, nem fog gondot okozni.

Ha van még szabi, ilyenkor kérhetnél egy napot,ha pedig nem adnak menj táppénzre, mert akkor nem érdemlik meg, hogy miattuk nyúzd magad..szerintem, de ha tudsz még dolgozni, gratulálok hozzá-mondjuk én nem mehettem az elejétől, de egy nap szabit csak adnának nem?

2008. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, biztos, hogy adnának, de igazából semmi bajom, csak álmos vagyok egy kicsit. Ha a kávé sem hoz helyre (jó nagy adag tejszínhabbal :)), akkor elkéredzkedem.
2008. júl. 17. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 1-2 csésze kávé nem árt meg, szóval a cappuchino sem. .)
2008. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!