Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem aug.17én jött meg...

Nekem aug.17én jött meg utoljára, általában 25-30 nap közöttiek a ciklusaim. Most szept.23án kis barnás folyásom volt, kb.5 napig, azóta semmi. Néha-néha fáj a hasam alja, mintha meg akarna jönni, de nem. Tesztet még nem vettem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

#aug.17
2013. okt. 1. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Tesztelj.
2013. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Tesztelek,de reggel kell,azt mutatja ki biztosan?
2013. okt. 1. 12:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze! Már bőven!
2013. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És akkor ez a barnás folyás miért van?:) Volt valakinek esetleg ilyen?
2013. okt. 1. 12:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi késéssel már nem kell a reggeli első pisi a teszteléshez.A barnás folyás az nem jelent túl jó dolgot, ha terhes vagy akkor menj orvoshoz, mert lehet kis hormonpótlásra van szükség, hogy a baba jól megtapadjon.
2013. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most szombat óta megint jött barnám...de a hasam nem fáj:S Nem érzek semmit,csak a derekam fáj.Lehet az is,hogy meg fog jönni? És mikor az első nap barnáztam,annak nagyon erős,büdös szaga volt. Akkor mi lehet ez?:S
2013. okt. 1. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli terhesség jele is lehet, minél hamarabb tesztelj, utána menj orvoshoz.
2013. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár mindegy,hogy reggel tesztelek,vagy most délután? És a teszt kimutatja a méhen kívüli terhességet?
2013. okt. 1. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
A teszt csak a terhességet mutatja ki, hogy méhen kívüli vagy normál azt a z orvos tudja megmondani. Gabriel tesztet vegyél, az nekem mindig pontosan megmutatta az eredményt. Szerintem napközben is megcsinálhatod nyugodtan, eltelt már annyi idő.
2013. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,este tesztelek!:)
2013. okt. 1. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!