Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyászt doktornőt Bp-en,...

Nőgyógyászt doktornőt Bp-en, kit javasoltok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat keresnék,akinek van magánrendelése(akár magánklinikán),lelkiismeretes,nem 2 perc után lerázós fajta...
2014. jan. 17. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Jex Alexandrát javasolnám. Én nála szültem az Uzsokiban. Lelkiismeretes és nagyon jó orvos! Van magánrendelése, de azt nem tudom hol. Uzsokiban biztos megmondják, de lehet, hogy neten is megtalálod.

2014. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Cseh dr.nőt javasolnám.

2014. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr.Rigó Barbara.
2014. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nega doktornő Róbert Károly klinika. Nagyon jó fej, alapos, bármikor kérdezhetsz.
2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Balogh Beatrixet ajánlanám,Margit kórházba szülész/nőgyógyász. A dunamedben van a magánrendelése. Lelkiismeretes, fiatal, tapasztalt, kedves és alapos.
2014. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Dr.Varga-Horgosi Ágnest szívből ajánlom;)
2014. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dr Jex Anna az Uzsokiból (az első válaszoló is őt írta, gondolom az Alexandra a második neve lehet), én nála szültem másfél éve, most is nála fogok. A Dembinszky utcában van magánrendelése, telefonszámot privátban tudok adni.
2014. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Megnézem interneten mindegyik orvost,és még fogok kérdezni.

Pop Andreától jöttem el,ő vele nincsenek jó tapasztalataim.

2014. jan. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!