Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes terhes vok, gyökérkeze...

14hetes terhes vok, gyökérkezelték a fogamat, és nem akar javulni! Azt mondta az orvos, vmi baci van rajta! Ki akarja húzni! Ezt lehet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyi érzéstelenítővel lehet! Jobb ha kihúzza, mint hogy fájjon és gyulladást okozzon! Ami neked fáj az a babádnak is! eü-s
2009. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg lehet, csak készülj fel, hogy utána a fogad helye fájni fog.erre meg nem lehet gyógyszert szedni. Viszont a bacis részt meg ki kell valahogy tiszttani, mert a nyirokrendszerbe minden bejut.Ilyenkor ha húzni kell, hát húzni kell... csak azt is beszéld meg vele, hogy milyen lehetséges fájdalomcsillapító dolgok vannak kismamik számára.
2009. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen kellett kihuzni a fogamat. Kaptam helyi erzestelenitot. A dr-no mondta, hogy utana fajni fog, de nem fajt. Azt hiszem szerencsem volt.
2009. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bölcsességet húzták ki szájsebészeten.Volt érzéstelenítés, sőt varrás is.
2009. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyökér kezelték két hete a fogam és nekem is begyulladt utána. Én antibiotikumot kaptam és ma már jó. Holnap megyek újabb kezelésre. (viszont én nem vagyok terhes)
2009. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is gyökérkezeltek már egy hónapja, de még mindig nem tudja véglegesen lezárni, mert lassan gyógyul. Talán 2 hét múlva sikerül, addig csak próbatömés van benne. Én már kihúzattam volna, de a doki ragaszkodik a fogamhoz:-)

Szóval nincs a húzással se gond, valóban fog fáni utána a helye, de az nem igaz, hogy nem lehet bevenni fájdalom csillapítót. Én Pharamax rapidot szedtem, mikor fájt a fogam vagy a fejem, de lehet bevenni algopirint, panadolt is. Persze nem két pofára, de alkalmanként.

Egyébként foghúzás után jó a fagyi. Bár az idő nem kedvez hozzá:-)

(29 hetes mami)

2009. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!