Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beoltatom magam H1N1...

Ha beoltatom magam H1N1 ellen, idióta vagyok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
egyértelműen
2009. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ez mindenkinek a saját döntése. én nem oltattam be magam, de ha te attól érzed jól magad, akkor hajrá. ha beoltatod magad, ha nem, hidd el, túl fogod élni. :)
2009. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem :DDDDD


Nem idióta, aki beoltatja magát.

2009. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Ha úgyérzed, hogy van esélyed beleesni, oltasd csak be magadat! Biztosan jó az oltás, csak egy kicsit kilóg a lóláb, hoyg ekkora hisztériát csinálnak. Ha akkora veszély lenne országosan, akkor ingyenesen kéne oltani, nem?


Ettől függetlenül, lehetséges, hogy te vagy az, akinek szüksége van rá valóban. Lehet, hogy te vagy az, akinek szó szerint életmentő. Ha szoktál beteg lenni, ha nem vagy sokat levegőn, de sok emberrel találkozol, akkor inkább légy egy beoltott idióta, mint egy kiterített trendi ellenálló. Szerintem.


Ha nics is sok esélyed megkapni, de folyton nyugtalankodsz, akkor jobb ha beoltatod magad. Készülj fel az oltásra, ugyan úgy mintha betegségre készülnél: c vitamin hegyek, extra pihenés, szellőztetés stb.

Akár kérd homeopátiás orvos segítségét az oltás esetleges nemkívánt hatásának elkerülése miatt.


A barátnőm még azért is (homeopata) orvoshoz vitte a gyereket, hogy az életkorához képest túlzott streszt okozó felvételire egészséges állapotba hozza. Ezt hívjákmegelőzésnek.

2009. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
A környezetemben egy csomó terhes beoltatta magát. Pláne a szegedi kismama ügye óta. Én nem, de a férjemet elküldtem oltásra.
2009. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Akkor vagy idióta, ha nem oltatod be magad!


(A meghalt kismama családjában mindenki oltva volt, egyedül ő nem!)


[link]


A ma kórházba került kismama azt üzente : "Aki csak teheti, oltassa be magát!"...


Ő lélegeztetőgépen küzd az életéért, ki tudja milyen eséllyel, jelenleg 6 kismama van az országban lélegeztetőgépeken...

2009. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
nem csak kerd a h2n2 szerumot a patikaban ez az ellenszerum es nem lesz semmi gaz!es is beoltattam magam mar 2* is 25 hetesen meg 32 hetesen szerintem inkabb 2* mint egyszer sem nem igaz!
2009. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Akkor vagy idióta, ha hagyod, hogy valaki "leidiótázzon" azért, mert oltatasz(-:

2009. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Hát..ilyet is lehet találni a neten....

[link]

2009. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
NEM!Én is beoltattam magam 34 hetes kismamaként 3 hete, és most nagyon örülök neki hogy megtettem.
2009. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!