Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan hogy valakinél...

Létezik olyan hogy valakinél egész terhesség alatt nem emelkedik az étvâgy nincs kivánòság sem?

Figyelt kérdés
Még csak 12 hetes leszek de nemhogy nem emelkedik az étvâgy hanem alig birok enni...nem tudim elmúlik ez??sose vagyok éhes!!!!
2014. jan. 19. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a TLC tv adó "nem tudtam, hogy terhes vagyok" címmel futó adásait (megtörtént esetek rekonstrukciói).
2014. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem ettem kb. a 16. hétig, utána sem voltam kívánós soha.
2014. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem voltam/vagyok kívánós, ugyan azt eszem, mint a várandósságom előtt, és ahogy egyre nagyobb a baba, és egyre föntebb van, még annyit sem eszem, mint eddig. Nekem leginkább a gyümölcsök mennek.

32 hkm

2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik. A barátnőmnek semmi kellemetlen tünete nem volt egész terhessége alatt. Nem volt hányingere, nem volt fáradékony, nem volt kívánós, ...stb. 8. hónapig dolgozott.
2014. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ettem többet, nem kívántam semmi különöset, hányingerem sosem volt, 34.hetes vagyok, 37. hétig még dolgozom.
2014. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen normális az étvágyam, 38 hetesen +8,5 kilót híztam, még dolgozom :)
2014. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! 18+4 hetes vagyok, abszolute nem vagyok rákattanva semmire,nem vagyok kívánós, nem eszem többet, sőt már az eddig normális adag mennyiségű ételtől is eltelítődöm hamar. Gyümölcsök mennek leginkább, és próbálok többször kevesebbet étkezni, persze a főétkezéseket figyelembe véve.
2014. jan. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Azért mert terhes valaki nem felétélenül zabál és a tv-ben láttott most azonnal epret kell ennem éjszaka sem biztos hogy van. :)

Nekem az elején jobb volt az étvágyam, mármint hamarabb megéheztem, de nem ettem jelentősen többet. Kívánós sem igazán voltam. Normálisan ettem, főleg, hogy terhességi cukros voltam, így hiába kívántam volna meg egy csokit úgysem ehettem volna meg.....

2014. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 18+2hetes vagyok kívánós eddig nem voltam, szerintem már nem is leszek. A gyümölcs jöhet minden mennyiségben, az édesség annál kevésbé. Ugyanannyit eszem, mint a terhesség előtt. Hízni még nem híztam, csak a pocakom nő és a baba! :)

Ne aggódj, hogy nem vagy éhes. A babát úgyis jelezni fogja, ha valamiből hiánya lesz, mert akkor azt majd kívánni fogod! Jó baba várást kívánok!

2014. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!