Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok....

28 hetes kismama vagyok. Miért megyek nehezen, úgy mint aki minimum 80 éves? Többi lent!

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, van már egy kisfiam, aki császárral jött a világra. Ezt a terhességet nehezebben viselem, most is fáj a hasam alja, a lábaimat alig bírom egymás után rakosgatni, úgy fáj, olyan, mintha izomlázam lenne a csípőmnél. Ha felállok, lassan, nehezen tudok elindulni. Ilyet nem tapasztaltam az első terhességnél! Orvosnak mondtam, annyit mondott h lehet a császár miatt van fájdalmam, és h ennél már csak nehezebb lesz! Volt valakinek hasonló? Köszi a válaszokat! Ja és 35 éves vagyok!
2014. jan. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szia én 28 éves vagyok 1 terhességem és 30. hétben járok. idáig nem volt semmi extra, nem fájt a derekam simán mentem minden fele de ma... 2 busz megállónyi gyaloglás után azt éreztem,hogy cammogok mint egy medve a hasam leakar esni a helyéről a derekamat meg valami húzza szét belűröl és még ott alúl is fájt. eddig ilyen nem volt
2014. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3. baba, 24 hetes vagyok és kb. már 3 hete ugyanezt érzem. Nekem azt mondta a dokim, hogy már nem olyanok a szalagok, mint előző terhességeknél. Akkor van baj, ha begörcsöl és olyan, mintha egy kemény labda lenne a hasad. Nekem elég elmenni a boltba és úgy érzem, hogy le akar esni a hasam, derekam nagyon fáj. És valószínűleg ennél tényleg csak rosszabb lesz, de az eredmény megéri. :)
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 28 éves vagyok, nekem is első baba. 17 hetes vagyok és nekem is 1 hónapja időszakosan előjön. Napközbe mikor megyek dolgozni, jövök-megyek akkor semmi bajom nincs, akkor "be van járódva", este mikor leülök-lefekszek utána nehéz kikászálódni az ágyból. Van hogy napokig semmi, aztán előjön. 2 napja este például szó szerint másztam ki az ágyból, aztán meg mint egy vénasszony csak topogni tudtam a budira. Anyum szerint ez azért van, mert termel a szervezet egy olyan hormont ami elernyeszti az izmokat, hogy tudjon ott bent tágulni minden. SZóval ilyenkor az izmok nem úgy tartanak, van akinek a háta fáj, dereka, csípő, mikor épp melyik részen ernyednek az izmok, de állítólag el fog múlni, szóval normálisnak mondható..:) Én amúgy csípőficamos voltam kiskoromban, ez még rá tesz pluszba, de nem hinném hogy köze lenne ahhoz hogy ki mennyi idős vagy hanyadik baba.
2014. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Mindenkinek boldog babavárást!!!
2014. jan. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!