Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 nappal a mensim elött...

4 nappal a mensim elött pozitív lett a terhességi tesztem. A ciklusom normál 27 napos. Mennyire lehet bízni a tesztben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy szazalekaban, olyan van, hogy negativat mutat a tesz terhesseg eseten. De olyan, hogy pozitivat mutat es nem vagy terhes... nos, olyat nem nagyon produkal...

Udvozlunk a klubban

20 hetes mamo

2008. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Csak azért kérdezem, mert nekem is pozitív lett a Medi-lab, mégis megjött. Persze ez nem jelenti azt, hogy nálad is ez lesz. Remélem gratulálhatok! :)
2008. júl. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gravi-HCG -ét használtam
2008. júl. 17. 18:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Gabriel is pozitív lett.Remélem mindkettő nem tévedhet?
2008. júl. 17. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti babó van a dologban! Gratula!!
2008. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én mensi előtt egy nappal teszteltem pozitívat és most 13 hetes vagyok! :) Szóval az már biztos, hogy babát vársz!!! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :)
2008. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!