Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen barnázást...

FKKTorp kérdése:

6 hetes terhesen barnázást tapasztaltam, azonnal mentem az ügyeletre kaptam is utrogestan-t 3*1-t és magneb6-t 3*2-t. Volt már valakinél ilyen? Mennyi idő alatt múlasztotta el a gyógyszer a barnázást?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nagy mennyiségről van szó. Tegnap este csak a WC papíron láttam, halvány barna volt a folyásom, ma reggelre pedig a tisztaságin lett egy 2mm*2mm-s kis folt, de a wc papíron már semmi.

Azt mondta a doki hogy a barnázás fenyegető vetélést jelent, de megtámogatjuk és simán lehet belőle egy normális terhesség.

Az ultahangon pedig 11mm-s petezsákot és benne szikhólyagot látott, embriót még nem, és azt írta a leletre hogy érintetlen a petezsák.



2014. jan. 21. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem lényegében másnapra vagyis úgy fogalmaznám nem jött elő többet.

Nekem is ugyan ez volt, 6 hetesen rohantam az ügyeletre ahol csak petezsák és szikhólyag látszódott kaptam ultrogesztánt csak én 1x2 és 3x1 magnerotot. És azt mondták hogy mivel embrió nem látszik ez 5 hetes terhesség. Következő hétre volt időpontom magándokihoz ott jobb volt az ultrahang, kiderült hatalmas hematomám van a petezsák felett de akkor már volt szívhang. Most 20 hetes a terhességem ....

2014. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. hét után múlt el teljesen.

18+5 hkm

2014. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem 5. héten volt barnás folyás, 3*1 utrogestant és magnesiumot írtak fel (a naturlandos citricit) A 12. hétig kell elvileg szedni, mert akkor kezdi a szervezet termelni magától a progeszteront. Nekem mellette is volt néha pici barnázás (1-2 hetente, a papíron minimális) mindig visszamentem az orvoshoz, mindenem rendben volt. Nálam az okozta, hogy nem volt elég mélyen beágyazódva és szervezet megpróbálta kilökni. Ezért szigorú ágynyugalomra fogtak a 7. héttől és utána nem véreztem többet. A 10. héten fokozatosan elkezdték leállítani az utrogestant és nem jött vissza a barnázás.
2014. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt a kerdest kb 2 hete irtam ki. Ugyanez volt a problemam. Noveremnek 1,5 eve kb h ez volt es teljesen problemamentes terhessege volt es egeszseges babaja szuletett. Azt mondjak sokszor ez normalisnak is mondhato de bar szntem jobb felni mint megijedni.

2014. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Most nezem a nevedet kerdezo te valaszoltal akkor pont nekem. :-)
2014. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen látom. :) )Örülök hogy nálad minden rendben.

Nekem is mondta a doki hogy pihenjek de nem iratott ki szabadságra.

Én egyébként azért írtam ki a kérdést, mert arra vagyok kíváncsi hogy mennyi idő alatt múlasztja el a barnázást a gyógyszer, mert ugye eddig még csak 2 szemet vettem be, de még van minden mosdó látogatásnál barna a papíron.

2014. jan. 21. 10:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ezek szerint félreértettem a kérdést. Azt hittem az érdekel, hogy meddig kell szedni. Nekem 3 szem után a következő nap nem volt barnázás. Ha nem időben vettem be, akkor ismét elkezdődött. Néha visszajött, de a gyógyszer segít.
2014. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Most olvasom a tájékoztatóját hogy étekezések között és lefekvés előtt ajánlott bevenni. Nekem tegnap azt mondták a gyógyszertárban hogy mivel napi 3*1 ezért amikor eszem akkor vegyem be. Most is épp bevettem és megettem az ebédem.

Te hogy szedted?

2014. jan. 21. 11:55
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is másnapra elmúlt a barnázás...

de nekem kúpom volt lefekvés előtt 2 kellett betenni.

2014. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2014. jan. 21. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!