Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességetek melyik szakasz...

A terhességetek melyik szakaszát élveztétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék mások véleményére is.

Nálam az első trimeszter émelygésekkel teli volt. Nem volt még pocakom, nem éreztem magam terhesnek.

Most félidős vagyok, és elmúltak a rosszullétek, érzem a babámat mocorogni, van már pocakom, de nem akkora, ami akadályozna bármiben is, energikusnak érzem magam. Most olyan jó. Most annyira élvezem a terhességet, hogy legszívesebben lelassítanám az időt.

Félek, hogy a harmadik trimeszterben már szó szerint terhes leszek, teher lesz a nagy has, nem fogok tudni rendesen aludni, vizelettratási gondjaim lesznek, vizesedni fogok, túlsúlyos leszek, stb..


Ti hogy éltétek, élitek meg a terhességeteket?


2013. dec. 16. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pont így :)

Első trimeszterben másállapot, másodikban várandósság, harmadikban terhesség :D

2013. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is a 2. trimesztert élveztem a legjobban, és most a 2. babával is jól érzem magam benne..:)


21 hkm

2013. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hű, de egy húron pendülünk! :)
2013. dec. 16. 12:20
 4/15 anonim ***** válasza:
a 3. trimeszter eleje. az volt az egyetlen olyan rész, amikor nagyjából jól is voltam és semmiért sem kellett aggódni (sokat görcsöltem, az orvosok koraszüléssel ijesztgettek. a 3. trimeszterre már nem hittem nekik, éreztem, h ki tudom hordani a babám a legvégéig :))
2013. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

csatlakozom. bár én megúsztam a rosszulléteket, igy az első trimeszter nem volt vészes ott én inkabb aggódtam mert sajnos volt vetélésem. De a második trimeszter már valóban várandóság! Mióta nő a pocak és a baba mozog nagyon élvezem. Bár már kezd néha fájni amit csinál hisz nemsokara a 3.trim.ben vagyunk de szerintem még ki tudom élvezni az előnyöket.még sokmindent megtudok csinalnni, sztem még kb 6hetem van a terhes a terhesség időszakig. vagyis remélem akár több is.

27hkm

2013. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 boldog babázást!

#5 boldog babavárást!

:)

2013. dec. 16. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Az elsö trimeszter nekem aggodással telt a korábbi vetélések miatt. a 2.trimeszterben szinte nem is volt hasam,nem fájt semmim tele voltam energiával.ez volt a legjobb. Most a 3.trimeszterben már alig várom,hogy végre megszüljem :) nagy a baba és kicsit több a magzatvizem is ezért nagyon mozgékony baba. ez a 3.napom egyhuzamban amikor még hajnal 5-kor is "bulizik" bent a kisfiam.A lábam és a derekam nagyon fáj,de ezen más is átesik,ugyhogy nem panaszkodom:)

33hkm

2013. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy látszik a 3. trimeszterben már mindenki a végét várja! :) Remélem könnyen eltelik ez a kb. 1,5 hónap neked! Könnyű szülést!
2013. dec. 16. 13:39
 9/15 anonim ***** válasza:
kb. a 4. hónapig volt reggeli émelygés, de a baba már a 12. héttől érezhető volt. Szóval onnan már jó bulinak éreztem. Nálam nem volt "terhes" időszak. Végig élveztem onnantól, mikor már bírtam enni is.
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én a 20. Héttől a 32. Hétig szerettem terhes lenni, utána már inkább megszültem volna bármikor. Állandóan szédültem, izzadtam mint egy ló.

3 hetes kislány anyukája :)

2013. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!