Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok. Mikor...

Niklai Nikoletta kérdése:

16 hetes terhes vagyok. Mikor észlelhetö a baba elsö mozgásai? Vagy mit érzek akkor pontosan? Már nagyon szeretném tudni.

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
elsőnél én 19-20. héten éreztem, apró buborékszerű valamit az alhasamnál..:) Szinte biztos voltam benne, Ő az! :)
2014. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én először 15 hetesen éreztem. Majd a 16. héttől egyre többször :)

Első terhességem. Szerintem egyénfüggő, hogy ki mikor érzi :)


18 hkm

2014. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19 hetes é pár napos voltam. Egyértelmű rugást éreztem hason fekve épp ott volt a kezem így éreztem is.
2014. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen éreztem, szurkálást a hasam alsó részén
2014. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19 hetesen hason fekve?? Na mindegy.. nekem akkor már jó nagy pocakom volt. Én 18. héttől éreztem a buborékolásokat, aztán a 19. héten megszűnt 2 napra, már kezdtem ideges lenni, de aztán (kerek 20 hetesen) megérkezett az első konkrét rúgás.:) Hanyatt fekve.:D
2014. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19hetesen volt az első rugás nagyon határozott volt így tudtam hogy ez már ő <3
2014. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!