Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó bevált praktika...

Valami jó bevált praktika lábgörcsre?

Figyelt kérdés
napok óta nem alszom miatta nem használ se magnézium se kalcium. valami ötlet esetleg? csak hétfőn megyek dokihoz. 30 hkm.
2014. jan. 23. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mennyi magnéziumot szedsz, de esetleg emelj az adagon! Nekem az segített! :)
2014. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a magnézium adag emelése segített, de te már 30 hetes vagy. Kérdezd meg a dokit, mert ugye amúgy is csak 35. hétig szedheted a magnéziumot. Inkább kérdezz rá, mielőtt emeled.
2014. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem úgy 32 hetesen volt olyan hogy éjszaka annyira begörcsölt a lábam, hogy azt sem tudtam mit csináljak! először próbáltam az ágyban azokat a lábtornákat csinálni amit a terhestornán szoktunk csinálni a vérkeringés javítása érdekében, de nem igazán segített, úgyhogy muszáj voltam felkelni az ágyból sétálgattam lábujjhegyen, sarkon, külső- belső lábélen! Azóta a férjem minden este bekeni a lábam naturland vadgesztenyés forte krémmel így nem jött elő többször. Ja úgy három napja megemeltük a Mg adagomat is (védőnői utasítás), sokat keményedett a pocakom, most napi 750mg magnéziumot szedek, de csak a 37. hétig!
2014. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat!

megkérdem akkor hétfőn a dokit mert én most 3*2 panangint

2-3 magne b6

és 3*1 diaphillint szedek nem hiszem hogy ez emelni lehet..

2014. jan. 23. 16:30
 5/5 A kérdező kommentje:
ha valakinek hasonló gondja van... oda tettem a lábam alá a szopipárnát a térdemnél így megemelve a lábam. és azóta nem görcsöl!
2014. jan. 24. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!