Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdődik a...

Hanyadik héten kezdődik a hasszurka? 3,4 vagy 5 héten körül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
a korai tehresség tünetei megegyeznek a pre menstruációs tünetekkel igy sok nönke ugyanazok a tünetek vannak mitn amikor meg akar jönni csak aztán nem jön meg.
2014. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességnél sem volt hasszurka.
2014. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt mikor meg kellett volna jönnie sőt meg utána 2-3napig is ritkán
2014. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tegnap teszteltem és a második csik kicsit halványabb volt,ezért csináltam mégegy tesztet amin ugyan ugy jött elő ,a második halványabb.tegnap óta vann ez a hasszurka is.

Irodában dolgozom,gép előttülök.Néha erőteljesebbek a hasszurkák is,lehet hogy a sok ülés miatt nyomódik és azárt?

2014. jan. 23. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy az ülés miatt lenne. Egyszerűen csak tágul a méhed. Nemsokára elmúlik. Ha viszont görcsöl, akkor érdemes elmenni dokihoz, bár gondolom, nemsokára mindenképpen mész. Jó babavárást :)
2014. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igem készülök dokihoz,hétfőre kaptam időpontott.

2014. jan. 23. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!