Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasszurka és menszi szerű...

Hasszurka és menszi szerű görcs normális, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt többször is hasszurkákat éreztem a jobb petefészkemnél, tegnap pedig 2x (délután és este) is menszi szerű görcsöket. Okozhat ez gondot, vagy ez normális ebben a terhességi korban? Sok hasonló kérdést olvastam itt, de nagyon eltérő válaszok vannak. Van okom aggódni, esetleg nyílik a méhszáj, vagy csak többet pihenjek mostmár és emeljem a Magne B6 adagot? Ja, és 29 hetes vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 13. 08:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és elég sokat keményedik a hasam, és az alja is eléggé érzékeny.
2013. máj. 13. 08:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim, és 2 hét múlva kell uh-ra mennem.
2013. máj. 13. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek már jóslófájások, de attól még nem nyílik a méhszájad, készül a tested a szülésre. Nyúlnak a szalagok, ahogy nő a méhed. Nálam kb. 30 héttől kezdődtek a jóslófájások, de időre szültem, úgyhogy ne aggódj! Amúgy sokat keményedik a hasad?
2013. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom, azóta már megírtad előre a kérdésemre a választ :)! Azért ilyen idős terhesen még nem jó, hogy sokat keményedsz! Majd említsd meg az orvosnak!
2013. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is sokat keményedek és szúrkál, de sajnos nem normális, magnesium citricit szedek 2500 mg-ot. 32 hetes. A lányommal ugyanez volt, de vele kórházban voltam emiatt 30-36. hét között, de nem megijeszteni akarlak. Most talán elkerülöm.
2013. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!