Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetesen látszik már a...

14-15 hetesen látszik már a pocak? Ha lefekszem az ágyra és feszítek akkor is dundorodik, vagy lehet tök lapos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem már bőven látszott, de teljesen egyén és alkatfüggő.

Nekem átlagos testalkatom van


18 hkm

2014. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer születem már és mindkétszer iszonyúan pici volt a hasam. Soha nem akarták elhinni, hogy mindjárt szülni fogok. Sőt, az első lányomnál 5 hónapos terhesen könyörögtem a dokinak a hasamra mutatva, hogy hol a gyerekem???

Ez teljesen alkat függő. Ha magas vagy és a gyerek is a medencédbe helyezkedett el (ahogy nekem mindkettő), akkor nem lesz túl nagy hasad ( nincsen is berepedezve a hasam sehol). Ha alacsonyabb vagy, akkor "nagy" pocakod is lehet már ilyen idősen. Vagy ha már esetleg a harmadikkal vagy terhes, akkor nagyobb lesz, hiszen már nem úgy tudnak tartani a tartószalagok.

2014. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, csak kíváncsi vagyok, hogy mikor látszik! :D
2014. jan. 23. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
am. 42kb és 158cm!
2014. jan. 23. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem látszott 14-15 hetesen, vékony vagyok és magas, de gyenge a hasfalam, ezért akkor már észre lehetett venni. Az unokatesóm 24 hetes, és még most is tud olyan ruhát felvenni, amiben nem látszik, én akkor már nagyon nagy hassal járkáltam. Alkati kérdés.
2014. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
változó: van akinek látszik már akkor, van, akinek nem. ha majd terhes leszel, rájössz, h nem jó "feszíteni" :)
2014. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!