Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hónapban látszik a...

Hányadik hónapban látszik a pocak?

Figyelt kérdés

Elsősorban nagyon vékony lányok véleményét várom!


(október 13. voltam együtt utoljára sráccal, utána a 2 hóapban megjött, legutóbb azonban csak 3napos barnás-véres folyás volt. de semmi tünetem nincs mitha az lennék, tesóm szerint tök lapos a hasam, de szerintem mitha kicsit nőtt volna, de lehet már csak bebeszélem magamnak!!!


de akkor mi lehetett ez a barnás folyás? Am. néha éreztem viszkedést, égést, lehet fertőzés?


21L



2014. jan. 20. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor ha jól értem a januári menszeszed helyett volt barnázás! Ha az októberi együttlét óta nem voltál a barátoddal, nem hiszem hogy kismama lennél! De keress fel egy nőgyógyászt, ő többet tud mondani majd! Amúgy ha vékony vagy, akkor kb a 15-18.héten látszódna a hasadon valami! A 20. hét körül már mozgást is észlelnél! De hogy megnyugodj, szerintem mindenekelőtt vegyél egy tesztet!! Párszáz forintos dolog! És megfogsz nyugodni, hogy lehet az a barnázás, csak valami fertőzés, vagy felfázás volt!
2014. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes.

Menj orvoshoz, ha eddig mindig rendben volt a menzeszed, csak most volt más. De tuti nem terhesség miatt van.

2014. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet valami fertőzés. Utána olvstam és azt írták, hogy ez áll. fertőzérse utal, főleg ha égető-viszkedő érzés is van(és nekem volt, hogy volt...)!
2014. jan. 20. 21:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes...
2014. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!