Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ki válalt...

Terhesség alatt ki válalt mükörmöt? Káros hatása van? és ujszölöt születésénél kárt tesz a babába ha picike lekerekitet a zselé?

Figyelt kérdés
leakarok szokni a körömràgåsrol.eddig is volt pici körmömön àtlàtszo zselè.ès kezdek leszokni a köröm ràgàsrol.5honapja nincs zselèm,mert babàt vàrok ès megint a szàmnàl log az ujjam ès gondolkozok a zselèn,hogy a baba ne vegye àt az èn gyerekkori szokàsomat.

2014. jan. 24. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz sem a babádnak sem neked.
2014. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok, semmi bajod nem lesz a műkörömtől. Kb ugyanannyit "ártasz" vele, mint egy betömött, felépített foggal.
2014. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz! :)

Ha császáros vagy nem örülnek valamiért! nekem is szóltak érte, hogy hiába indultunk szülésnek azért erre le kellett volna vetetni őket!

Tudod mikor nem hasznos! ha már darabosakat eszik! Félre nyel és le kell nyúlj a torkán akkor gáz van! Ha tudsz úgy pelusozni, hogy nem karmolod meg akkor hajrá! nekem nem ment! 4 éve nincs körmöm és körömerősítő lakkokkal szoktam le a rágásról! Ha lakkozva van nem rágom le sose! Bármilyen kicsire is vágjam vissza vagy már akár meg is növesztem és k.vás pirosra kifestem :D

simán leszoksz róla Te is! Nekem ideggyengeséget mondtak rá! Igazuk volt... mióta van a Fiam megedződtem!

:D

2014. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, igaz zselésre váltottam, mert nem bírtam a porcelánozás szagát. Kis körömmel, amin gél-lakk, zselé van simán el tudod látni a picit!
2014. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a körömlakkot leeszem sajnos az nem vàlt be.
2014. jan. 24. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz. Pici lekerekített körömmel pedig kevésbé tudod megkarmolni, mintha a sajátod lenne hosszabb. Nekem hosszú kocka volt, mikor a fiam megszületett, annyiban akadályozott, hogy mindig bement alá a popsikrém. Már egy jó ideje viszont nem rakatok, mert takarításnál állandóan letörtem, illetve beszakadt. Meg mikor már sokat mocorgott a gyerek, és utána kellett kapni, akkor bizony előfordult, hogy megszúrtam.
2014. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt a terhesség alatt és azóta is van.

Szülés előtt szinte csutkára levágattam (előtte sem volt hosszú, de szögletes és az nem praktikus) szép kerek lett.

Semmi problémát nem okozott a baba ellátásában.

Aki írja, hogy baktériumok, stb. telepedhetnek meg a műköröm alatt... Ha rendesen kezet mosol, akkkor nincs gond, ami ugye műköröm nélkül is alapvető dolog.

Szerintem meg jobb is, mert sokkal vastagabb így a köröm, tehát nem tudod megkarcolni a babád.

Én progi császárral szültem. Annyi megjegyzést kaptam a műtőben, hogy "de szép körme van". :)

2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szülés előtt csak átlátszó legyen, mert a vérkeringést ellenőrzik a körmön (ha belilul a körömágy, akkor gáz van).

Egyébként semmi, de semmi hatással nincs a babára, mivel a körmön keresztül szinte semmi nem szìvódik fel a szervezetbe.

2014. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!