Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki beoltatta magát a...

Ki az aki beoltatta magát a H1N-1 el? Nem féltek hogy a babátoknak vmi baja lesz? Elöször azt mondták a tv-be nem tudni hogy hat, ez a magzatra!

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem unod még?

Ma is már több kérdés volt ezzel kapcsolatban, olvasd el ott a válaszokat.

2009. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Igen mert akkor még kevés volt a tesztelésekre az idő. Szerintem komoly baja attól lenne ha szövődményekkel (sima influtól is tüdőgyulladásom szokott lenni) feküdnék a kórházban. Nekem így könnyű volt a döntés. Tavaly majdnem belehaltam a tüdőgyulladásba. Pedig vitamint mindent szedtem de a 42 fokos láz amikor már kiakad a hőmérő az sok!!

2009. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Első. Ha te unod, akkor mi a francnak nyitsz meg olyan kérdést, amiben szerepel a h1n1? Olvasgassál más kérdéseket!
2009. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én beoltattam magam 1 hete semmi probléma nem volt még höemelkedésem sem lett.Szerintem nagyobb baja lenne ha elkapná a virust vagy pedig ha én.Engem meggyözött ez a sok sajnálatos haláleset és a minap már azt mondták a kismamáknak kifejezetten ajánlják az oltást.

37 hetes km.

2009. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Úgy tűnik, hogy nem az oltóanyagtól, hanem a h1n1 szövődményeitől nem hogy baja lett a magzatnak, hanem kettő baba már nem is élte túl. Miről beszélünk?
2009. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Oltóanyagtól még egy kismamának vagy magzatnak sem lett baja. A betegség szövődményeibe viszont már belehalt egy kismama és két magzat.


Akkor meg miről is beszélünk?


Egyébként meg ha jár erre egy orvos vagy egészségügyis, vagy oltás ellen kampányoló civil, akkor legyen szíves elmagyarázni nekem, hogy az oltóanyagnak PONTOSAN milyen káros hatása van/lehet a magzatra. Merthogy erről mindenki mélyen hallgat, aki le akar beszélni másokat az oltásról.


Én nem félek az oltástól, jobban félek a betegségtől és a szövődményeitől, amik már "bizonyítottak". 21 hetes vagyok, tegnapelőtt oltattam magamat, és remélem, a védettségem még az előtt kialakul, hogy a járvány úgy istenigazából elszabadulna.

2009. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenki félti a babáját, de azért ennek már a fele sem tréfa. Én is oltás ellenes voltam, de a kismama halála és hogy a kisbaba is meghalt elgondolkodtatott, hogy kockáztatok e tovább és inkább az oltást választottam. Remélem nem lesz gond. azért mostmár születnek olyan babák, ahol az anya megkapta az olást és eddig náluk minden rendben. 31km- eüs
2009. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senkire ne hallgass,TE döntsd el hogy a betegségtől,vagy az oltástól félsz jobban!!!!Mindegy kit kérdezel ezzel kapcsolatban,senki nem tud okosat mondani!!!
2009. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!