Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lósóska tea iható terhesen?

Lósóska tea iható terhesen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
google jó barát!!A.
2014. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ha megtaláltam vona, nem teszem fel a kérdést.
2014. jan. 25. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg!!Én találtam is ezt azt!!! PL: FITODRY LÓSÓSKA 50G (Rumex crispus)

A Lósóska tea javallott hasmenés megszüntetésére és jótékony hatással lehet kórokozó baktériumok ellen.

Teakészítés: egy evőkanálnyit főzünk 3 dl vízben, az első tünetek jelentkezésekor fél dl-t használunk, és ezt óránként ismételjük

Fenti állításokat népgyógyászati tapasztalatok igazolják Fenti állítások a hatóanyagról publikált cikkekből származó idézetek. Nem feltétlenül alkalmasak betegségek, és a szervezet működési zavarainak gyógyítására, nem helyettesítik a megfelelő szakorvosi diagnózist és az esetleges gyógyszeres kezelést! Ha Ön terhes, szoptat, beteg, vagy gyógyszereket szed, ill. más indokolt esetben konzultáljon kezelőorvosával, mielőtt bármiféle étrend kiegészítőt, ill. gyógynövényt alkalmazna!


Ennyit erről!!Nem vagyon orvosok!!Bocsi!!Szép napot A.

2014. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagyunk Bocsi.A.
2014. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a a lepontozást!!!Szánalmas!!!!A.
2014. jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves A., a 3-asban adott válaszod semmit nem mond arról,. hogy terhesség alatt fogyasztható-e, csak a szokásos szöveget tartalmazza annak érdekében, hogy a gyártó jogilag védve legyen.
2014. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem pontoztalak le, nem olvastam a választ. Ennyit én is megtaláltam, de azt hogy iható e vagy sem, nem.
2014. jan. 28. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen de a lényeg benne van!!!Kérdezze orvosát!!Komolyan ne legyünk már ennyire felelőtlenek hogy vadidegen emberek tanácsára isszuk vagy nem isszuk!!!!Bár mindenki azt csinál amit akar,arra hallgat akire akar!A.
2014. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!