Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamák mennyit...

25 hetes kismamák mennyit híztatok? Ha fiú lesz többet hízunk? Ha fiú akkor nagyobb lesz a baba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
25. hétig négy kilót, a 32. hétig összesen 10 kilót, aztán meg semennyit, mert a baba úgy feküdt, hogy totálisan és teljesen nyomta a gyomromat, így gyakorlatilag minden evés két falatból állt, és már hánytam volna. Ő 4 kilósan született, én meg 4 kilóval könnyebb voltam szülés után, mint előtte...
2014. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, én nem híztam még sokat, kb. 2 kg-t. Nekem fiam lesz, nem hiszem, h ez befolyásolja, h többet hízunk, vagy nagyobb lesz e a baba. Szerintem nem ettől függ, egyénenként változó.

Egyébként te mennyit híztál? Hogy érzed magad?


25 hkm

2014. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 5 kilót híztam, most már mindjárt betöltöm a 26. hetet. Most vagyok olyan 49-50 kiló, mindig mást mér.
2014. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig kb. 4,5 kg-ot híztam, most vagyok 25+3 napos. És én is kisfiút várok, de szerintem a neme nem befolyásolja hogy mennyit hízunk.
2014. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn töltöm a 25-öt, + 6kg-nál tartok. Lányom lesz. Most vagyok 56 kg.
2014. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én első gyereknél 25. hétre +11 kg, a másodiknál a 25.hétre -2 kg, mindkettő kisfiú!
2014. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6,5 kilót híztam a terhesség alatt a fiammal és ő 4200 grammal született. Szülés után 1 héttel kevesebb voltam 10 kilóval. Most a második terhesség alatt híztam már kb 6-7 kilót és csak a 18 héten járok,de holnapig izgulok,hogy lány vagy fiú. Ennyiből visszasírom az első terhességemet,mert a 6 hónapig senki nem vette észre,hogy terhes vagyok,most a 4.hónaptól olyan hasam van,mint elsőnek a 7.hónapban
2014. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!