Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a bébim lehet? Tapasztaltab...

Ez a bébim lehet? Tapasztaltabbak segitenétek? :D

Figyelt kérdés
17 hetes teltebb kismama vagyok. még nem éreztem mozogni a babámat, vagy csak nem tudatosult h amit érzek az ő. viszont most kb 20perce tapasztalom azt, h bugyogás szerű érzést érzek köldök tájékon, ill valamivel feljebb.mint valami kis kopogás, buggyanás, v nem is tudom leirni...ez előfordulthat h a babám ficánkolása, vagy inkább csak bélmozgás?(csak mert azt tartom gyanusnak, h nem lent a szeméremdomb feletti részen érzem...)
2009. dec. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen nagy valoszinüséggel ez màr a baba!
2009. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Biztosan a Babád már,azt mondják sokaknak buborékos érzéssel kezdődik,én ilyen kis csiklandozást érzek.
2009. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok,én is érzem a babucim,de én határozott nyomást érzek néha,nem bugyborékolást..naponta kb 4-5 ször érzem,hogy a kis lábaival kalimpál!:)Te is biztosan azt érzed,csak még nem annyira erősen!
2009. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a motoszkálás, buggyanás bizony már a Manókád(-: Én is kb akkor éreztem először, de nekem "halacskásat" csinált (símogatott belülről)+ buggyant néha egyet. Most meg már majd lerúgja néha a vesémet(-: De tök jó!!33 hetes kismami
2009. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a babádat érzed.Én is ilyenkor éreztem először,és én sem voltam benne biztos,de mindenki mondta a környezetembe,hogy ez bizony már a baba.Majd meglátod mostmár napról napra jobban fogod érezni.Minden jót.
2009. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De a köldök fölött? Lányok, ezen agyalok már mióta, kérdést is tettem fel, hogy hol helyezkedik el a méh és a baba 16-17 hetesen. Engem mindenki lelomboz, hogy jóval a köldök alatt van még, de már a szeméremdomb felett. Akkor hogy érezhetnénk ennyi idősen a köldök fölött, amikor 24 hetesen éri el egyáltalán a köldök vonalát?

Nekem ez ám az "agyrémem" napok óta, hogy nem tudom eldönteni, hogy a babát érzem-e. Én egészen lent érzek valamit, de sokszor összekeveredik egy ér pulzálásával, vagy nem is tudom mivel. :(

Figyeld magad kedves kérdező, és ha "erősödik" és intenzívebb lesz a mocorgás, akkor a babád az, én pedig irigyelni foglak. :) 16+2 hetes babás

2009. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a baba. Nekem mind a ket terhessegemnel 16 hetesen ereztem eloszor a mocorgast. Ill. nekem olyan kis kaparaszasokat csinaltak eloszor, motoszkalast. :-)
2009. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!