Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A langyos sós vizes kádfürdőne...

A langyos sós vizes kádfürdőnek lehet terhesség megtartó hatása?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem egy nénivel, aki azt mesélte, hogy '56-ban szült és a terhesség elején nagyon sokat vérzett. Az orvos azt mondta, hogy a szervei túl fejletlenek ahhoz, hogy ki tudja hordani a babát. (ekkor a ma már néni 20 éves volt) Elmesélte ezt az anyósának és ő azt tanácsolta neki, hogy ücsörögjön addig amíg jól ki nem áztatja magát langyos sós vízben (nem melegben). Így is tett és a vérzése másnapra elmúlt. Voltak ugyan komplikációk a szülésnél, de mindketten túlélték és 56 novemberben Pesten (lövöldözések közepette) megszületett a baba egészségesen.

Mit gondoltok, véletlen, vagy valóban jótékonyan hathat a langyos sós fürdő? Van valami racionális magyarázat erre?


2014. jan. 26. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem... Kivéve, ha hüvelygombája van és tengervízben fürdőzik, akkor esetleg. De, hogy egy terhesség alatti vérzést megszüntessen??? Ezt komolyan beveszed???
2014. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy a forró víz vetélést okoz, gondoltam simán lehet másnak is hatása. Elhiszem, hogy marhaság, csak érdekelt, hogy létezik-e ilyen. Tudom, hogy régen ráolvasással, meg érvágással, meg lobotómiával is gyógyítottak, nyilván ma már tudjuk, hogy ezek nem működnek. Gondolom sok hatástalan dologgal próbálkoztak. Csak a néni elmondása alapján olyan hihetőnek tűnt ez a dolog.
2014. jan. 26. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ritka nagy baromsag. Eloszor is a kád fürdőt nem szoktak ajánlani terhesseg eseten, másodszor nincs az a vérzés, ami a víztől megszűnne.
2014. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!