Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha barna folyásom...

Beatrix25 kérdése:

Mit tegyek, ha barna folyásom van a terhesség 6. hetében?

Figyelt kérdés
Hétfőre van időpontom az orvosomhoz.Ma délután kevés barnás folyást tapasztaltam.Tényleg nagyon kevés.Mitől lehet?És mit tegyek?Az előző terhességemnél is így kezdődött 5-6héten,akkor írt fel az orvosom Utrogeastant 2 hétig volt amellett is.Nem késő még a hétfő???Mit tegyek addig???Félek :( :(
2014. jan. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj orvoshoz még most, mert inkább mondják azt, hogy teljesen normális, nincs semmi gond és kapsz megint gyógyszert, minthogy baj legyen.

Én is így voltam és egyből mentem ügyeletre. Én is kaptam gyógyszert és szerencsére minden rendben volt, azóta már ovis a fiam.:)

2014. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj be azonnal a kórházba. Egy percet sem szabad késlekedni. Valószínűleg most is írnak fel gyógyszert és pihenésre ítélnek. Azért nem kell nagyon megijedni, belőlem többszöm ömlött a vér, mégis megmaradt a babám.
2014. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az egész terhesség alatt barnáztam. Kb. a 12-13. hétig szedtem az utrogestant, utána kevesebb lett de megmaradt végig. Biztonság kedvéért menj be, de nem hiszem, h gond lenne.
2014. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is elmennék az ügyeletre,biztos ami biztos.

Én 3x is élénkpirosat véreztem a terhességem alatt,rögtön ügyelet,de nem volt semmi gond,még gyógyszert sem kaptam rá.Szerencsére ma már 2 éves a fiam.

2014. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! én is így vltam, barnáztam , kaptam utrot.elmúlott.újra elkezdőtött a barnázás és elment a babám.az utro csak késleltette a vetélést, nem volt szívhang.ha más nincs menj ügyeletre!
2014. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!!!

Na mi újság?Voltál ügyeleten?Minden rendben?

2014. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!